zachmurzenie duże
wtorek
UG Poczesna / Adam Markowski
Znamy laureatów Syderytów 2022
20 lutego 2023 r. | 11:13
1

Małgorzata Kempa (przedsiębiorczość), Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Parafii św. Jana Chrzciciela w Poczesnej (oświata, kultura, sztuka), Józef Chmiel (sport, zdrowie, opieka społeczna, ochrona środowiska), Mieczysława Tomala (szczególne zasługi na rzecz Gminy Poczesna) i Szymon Giżyński (Super SYDERYT – Przyjaciel Gminy Poczesna) to zwycięzcy statuetki wójta - Syderytów 2022.

Statuetki zostały rozdane podczas gali, która odbyła się w hali sportowej w Poczesnej. W trakcie gali swoje przeboje zaśpiewała Edyta Geppert.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Znamy laureatów Syderytów 2022”

 1. Ewa pisze:

  kilkadziesiąt tysięcy złotych wywalonych na promocję wójta i pisu przy ponad 5 mln długu gminy na ten rok to podstawowy powód do tego by nie głosować więcej za Ujmą i jego pychą miejmy nadzieję kroczącą przed upadkiem

  supesyderyt dla posła który od lat niby walczy o województwo częstochowskie okłamując ciemnotę głosującą za tym czym ten człowiek zasłużył się dla gminy że przywiózł czek a wcześniej głosował by gminie odebrali część z podatków, może tym że jego syn pracuje w instytucji powołanej do tego by miał gdzie pracować za godziwą pensję i by gazetka jego żony miała na reklamy z pieniędzy podatników.
  W 2022 roku Szymon Giżyński wypowiadał się aż 4 razy czyli jest bardzo pracowity

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *