zachmurzenie duże
18°
16°
piątek
UG Poczesna
Zmarła dyrektor Bożena Turek
31 sierpnia 2020 r. | 11:11
1

29 sierpnia 2020 roku, po długiej i nierównej walce z ciężką chorobą, zmarła Bożena Turek. Miała 60 lat.

Pedagog, wychowawca, nauczyciel... Przez ostatnie 15 lat swojego zawodowego życia była dyrektorką Szkoły Podstawowej w Nieradzie. Dała się poznać jako doskonały, sumienny gospodarz, któremu na sercu zawsze leżały sprawy uczniów, podwładnych. Była osobą, na której „słowie” zawsze można było polegać. Jeśli podjęła się jakiegoś zadania i obiecała, że zostanie ono wykonane do określonej godziny, to wiadomo było, że wszystko zostanie „dopięta na ostatni guzik” pół godziny przed umówionym terminem.

Na pozór surowa, ale w głębi serca serdeczny, ciepły, zawsze chętnie niosący pomoc Człowiek, na którego można było liczyć, szczególnie w trudnych życiowych sytuacjach.

Była doskonałym pedagogiem i wychowawcą. Znała swoich uczniów. Do każdego podchodziła indywidualnie, w każdym widziała partnera.

Była osobą zorganizowaną i niezwykle konsekwentną. Jeśli wyznaczyła sobie jakiś cel – dążyła do jego realizacji...

Są osoby, o których bardzo trudno mówić w czasie przeszłym: „Była”, „Był”... Dyrektor Bożena Turek do takich osób należy. Jest i będzie w naszej pamięci, miłych wspomnieniach... I będzie nam bardzo brakować Jej rad, uśmiechu, wyciągniętej pomocnej dłoni...

Pogrążonej w żałobie Rodzinie Zmarłej, składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Łączymy się w smutku i bólu.

Przewodnicząca Rady Gminy Poczesna                                                     Wójt Gminy Poczesna
Iwona Choła z Radą Gminy                                                                   Krzysztof Ujma z Pracownikami UrzęduJedna odpowiedź do “Zmarła dyrektor Bożena Turek”

  1. uczeń pisze:

    [*]

    12
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *