zachmurzenie duże
niedziela
Wakacyjny bieg po nagrody na terenie CH Auchan
17 sierpnia 2022 r. | 13:09
0

20 sierpnia Centrum Handlowego Auchan Poczesna zaprasza na „Wakacyjny bieg po nagrody” na dystansie 5 i 10 kilometrów.

Uczestnicy biegu będą rywalizować na dwóch dystansach – 5 lub 10 kilometrów. Wszyscy otrzymają pakiety startowe, które będzie można odebrać w dniu biegu w Biurze Zawodów mieszczącym się na parkingu Centrum Handlowego Auchan Poczesna. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy od godziny 9:30 do godziny 10:30. Sportowa rywalizacja rozpocznie się o godzinie 11:00. Start i meta będą zlokalizowane na terenie parkingu Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

W klasyfikacji OPEN kobiet i mężczyzn w biegu na 5 i 10 km nagrody otrzymają osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca. Czekają na nich również puchary, dyplomy i upominki od sponsorów. Uczestnicy bez względu na wynik otrzymają pamiątkowe medale. Organizatorzy przygotowali również kilkadziesiąt nagród dla wszystkich uczestników Biegu na 5 i 10 km. Nagrodzone zostaną osoby, które uplasują się na wybranych miejscach, określonych w regulaminie zawodów.

Pełny regulamin wydarzenia i zapisy znajdują się na stroniewww.dostartu.pl. Limit uczestników biegu wynosi 145 osób. W biegu na 5 km udział mogą wziąć osoby w wieku 12 lat i starsze. W biegu na 10 km udział mogą wziąć osoby w wieku 16 lat i starsze. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów na uczestnictwo w biegu (podpisanie oświadczenia w Biurze Zawodów przez rodzica lub opiekuna prawnego po przedstawieniu dokumentu tożsamości). Wysokość opłaty startowej zależna jest od wybranego dystansu. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie biegu.

Wakacyjny bieg po nagrody rozpocznie się 20 sierpnia o godzinie 11:00 na parkingu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *