słabe opady deszczu
poniedziałek
W sobotę garażowa wyprzedaż w Auchan
26 września 2023 r. | 12:14
0

W sobotę 30 września od godziny 9:00 do godziny 14:30 w Centrum Handlowym Auchan Poczesna odbędzie się garażowa wyprzedaż. Chętni będą mogli wystawić swoje przedmioty na sprzedaż, a kupujący znajdą wiele ciekawych propozycji, od mody, zabawek i książek, po AGD i artykuły do wyposażenia domu. Letnia garażowa wyprzedaż potrwa od godziny 9.00 do godziny 14.30. Sprzedawców obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Podczas wydarzenia będzie można sprzedać i kupić przedmioty z wielu kategorii. Na stoiskach w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy znajdą się ubrania, zabawki, antyki oraz przedmioty kolekcjonerskie, rośliny, a także książki, biżuteria, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne.

Udział w wydarzeniu to korzyści zarówno dla sprzedawców, jak i klientów. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach. Wybieranie rzeczy z drugiej ręki sprawia, że otaczamy się wyjątkowymi przedmiotami, a także przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów, które trafiają na wysypiska.

Rejestracja dla sprzedawców
Aby wystawić rzeczy należy wysłać maila na adres wyprzedazgarazowaauchan@gmail.com. Zgłaszać można się w terminie do 2 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *