słabe opady deszczu
poniedziałek
Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Poczesna
17 listopada 2023 r. | 12:28
6

Aż pięciu kandydatów może wystartować w gminie Poczesna w przyszłorocznych wyborach na Wójta Gminy Poczesna. Wśród faworytów wymieniane są trzy osoby: obecny Wójt Krzysztof Ujma, członek zarządu powiatu częstochowskiego Adam Morzyk oraz radny Artur Sosna. Nie bez szans są również radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości Maciej Janowski oraz były kandydat na wójta, Robert Chądzyński.

Z uwagi na brak badań przedwyborczych, postanowiłem stworzyć sondaż, w których będzie można głosować na w/w kandydatów.

Głosowanie potrwa do poniedziałku, 20 listopada do godz. 11:00. Po głosowaniu opublikuję oficjalne wyniki.

Głosować można tylko raz. Sondaż poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta?
279 votes6 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Poczesna”

 1. Yustyn88 pisze:

  będzie nowy wójt

 2. Patrycja pisze:

  A ja myślę, że Pan Wójt powinien zostać ten który jest, bo źle nam w naszej gminie nie jest, jestem za Panem Krzysztofem

  6
  10
 3. Rozsądny Zawodzie pisze:

  Ujma za bardzo zadała się z pisem i ciężko będzie mu przekonać nas do zmiany poglądów. Jeszcze jedno on jest już chyba wiekowo emerytem i pewnie to jego ostatnia kadencja. Czas na młodych.

  6
  2
 4. Czas na zmianę pisze:

  Czas na zmianę, obecny wójt zamiast robić dla gminy to robi dla siebie. Wszystko co powstaje to w Hucie, remonty cały czas w Hucie, nowe chodniki i oświetlenia w Hucie. W Poczesnej nowych chodników praktycznie nie ma, a oświetlenie jest tak słabe, że jasno jest tylko przy żarówce. Czas na wójta, który zacznie działać dobrze dla całej gminy Poczesna!

  11
  3
 5. pani70 pisze:

  Obecny Pan wójt powinien odejść. Radni nie mają nic do powiedzenie bo tylko jego pomysły muszą zyskać przychylność. Postępuje jak pan na włościach i dawno zapomniał co oznacza bycie wójtem. Jest arogancki i wydaje mu się, że może wszystko. Pora na kogoś nowego.

  10
  3
 6. Ewa pisze:

  Za Ujmy gmina zanotowała rekordowe spadki w rankingach gmin, chyba będą na niego głosować tylko ci którzy mają załatwioną pracę i bawią się na głupich i kosztownych imprezach inteligencja za nim nie zagłosuje
  Jankowski a jakie ma osiągnięcia ten pan którego ciocie posłanki promują?
  Jedynie Morzyk i Sosna.

  6
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *