zachmurzenie umiarkowane
21°
19°
czwartek
UG Poczesna
Robert Kępa nowym zastępcą Wójta Gminy Poczesna
09 maja 2024 r. | 11:38
7

Wójt Artur Sosna powołał swojego zastępcę. Został nim Robert Kępa, który od lat jest związany z samorządem w naszym regionie.

Jego bogate CV zostało opublikowane na stronie urzędu.

Robert Kępa ma 45 lat. Wykształcenie wyższe. Jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie.
Jest ekspertem ds. funduszy zewnętrznych, od 20 lat związany zawodowo z samorządem lokalnym.

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Częstochowy ds. Organizacji Pozarządowych (2007-2010), twórca Częstochowskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, zawodowo związany z Urzędem Miasta Częstochowy (2003-2015), specjalista ds. promocji i rozwoju w Urzędzie Gminy Kłomnice (2015-2018), Kierownik Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Częstochowie (2019-2021), zastępca Dyrektora Departamentu Kultury w Śląskim Urzędzie Marszałkowskim oraz zastępca Dyrektora w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie (2021-2023).

Robert Kępa jest Wiceprezesem Śląskiego Forum Organizacji Pozarządowych KAFOS oraz członkiem zarządu ogólnopolskiej federacji organizacji pozarządowych WRZOS. Zastępca Wójta jest inicjatorem powstania Rady Działalności Pożytku Publicznego w Powiecie Częstochowskim. Zaangażowany w działalność organizacji pozarządowych i promocję Ekonomii Społecznej. Doradca i szkoleniowiec w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych i rozwoju organizacji społecznych. Autor kilkudziesięciu projektów społecznych i edukacyjnych współfinansowanych ze środków UE, funduszy rządowych i samorządowych.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Robert Kępa nowym zastępcą Wójta Gminy Poczesna”

 1. Wrozosowianka pisze:

  czy mi się wydaje, czy mi się oczy teraz dopiero otworzyły, że nasz nowy pan wójt jest rudy, gdyby tak było to się nagle okaże, że mamy takiego samego eksperta jak sobie częstochowianie wybrali, a później utknęli w korkach i pod tonami śmieci….

  8
  1
  • Ewa pisze:

   jak można mieć nas…. we łbie żeby takie teksty pisać ?

   4
   4
   • Wrzosowianka pisze:

    no akurat czytając przed wyborami posty użytkownika “Ewa” można było odnieść akurat takie wrażenie, z resztą nie byłam w tym odosobniona 😉

    4
    1
  • Wyborca pisze:

   a ja się zastanawiam jak pierwszy Pisior powiatu częstochowskiego, który szybciutko po przegranych wyborach przepisał się PiS-u do Trzeciej Drogi i wykasował wszystkie zdjęcia z towarzyszami z PIS a piastując za ich kadencji dyrektorskie stanowiska zostaje wice wójtem w ramach de Pisacji

   11
   4
 2. Terka pisze:

  No nie tego się spodziewaliśmy,Panie Wójcie…wicewójta z pierwszych szeregów PiS-u-to po pierwsze,a po drugie…czy w naszej gminie nie dość mądrych ludzi i naprawdę nie ma wśród nich godnego fotela wicewójta?
  Jakaż to zmiana zatem?W gminie nadal PiS ma się dobrze,a nawet lepiej niż za poprzednika,nadal królują układy i układziki,a gdzie w tym wszystkim jesteśmy my,wyborcy?Jestem zawiedziona i nie tylko ja.Tak się cieszyłam jak zobaczyłam ilu młodych ludzi chce brać sprawy w swoje ręce,że nawet dałam się wciągnąć w tę gorączkę przedwyborczą.A tu masz…już na starcie zimny prysznic.

  11
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *