zachmurzenie duże
24°
24°
czwartek
facebook.com/dariusz.kozuch1
Radny Dariusz Kożuch sprzedaje Thermomixy
15 maja 2026 r. | 09:53
5

To nie jest reklama. To radny Dariusz Kożuch wchodzi w nową branżę. Radna Magdalena Sałata ma konkurencję. Teraz Thermomixa można również kupić u Kożucha, który jest właścicielem sklepiku spożywczego w gminie Poczesna.

20 lat bez awarii! Przynajmniej tak wynika z reklamy.

Zainteresowani? Odsyłam po szczegóły na grafice.

Oby tylko później Sałata i Kożuch wykazali to w oświadczeniach majątkowych...

PAWEŁ GĄSIORSKI

facebook.com/dariusz.kozuch1

 



5 odpowiedzi do “Radny Dariusz Kożuch sprzedaje Thermomixy”

  1. Tadek pisze:

    Tylko tutaj przepis chyba się nie spina, bo zamiast programu ‘gotowanie z pasją’ mamy:
    art. 24f, faktury dla gminy i dyskusję o wygaszeniu mandatu.
    Ciekawe, czy na kolejnej sesji będzie pokaz funkcji turbo… czy jednak tryb ‘wyrabianie ciasta pod linię obrony adwokata’. ”

  2. Poeta pisze:

    Najpierw sprzedaż dla jednostek gminnych, później tłumaczenia, teraz Thermomixy.
    Brakuje tylko hasła:
    ‘Ale to nie koniec oferty! Jeśli zagłosujesz dziś, dostaniesz jeszcze pakiet wymówek gratis.’
    Naprawdę ciężko mieszkańcom uwierzyć, że człowiek handlujący z jednostkami gminy jednocześnie ‘nie widzi problemu’ w głosowaniu nad budżetem tej samej gminy.
    Widocznie w zestawie z Thermomixem powinien być dodawany jeszcze blender do mieszania pojęć: interes publiczny, etyka i konflikt interesów.”

  3. Mateo pisze:

    Kiedy w Sobuczynie ludzie patrzą na pożar i dym, niektórzy łapią za gaśnice… a inni za telefon i nagrywają relacje
    Radny od Thermomixów dziś chyba pomylił funkcję społeczną z rolą lokalnego influencera.
    Zamiast realnej pomocy — bieganie z kamerą i budowanie narracji pod internet.
    Jeszcze chwila i przy każdym kryzysie będzie:
    ‘Subskrybujcie kanał, zostawcie łapkę w górę i pamiętajcie — po filmie prezentacja Thermomixa.’

  4. Darek Max Kolonko pisze:

    Sobuczyna płonie, dym idzie nad okolicą, strażacy robią swoje… a Darek z telefonem biega jak Max Kolonko na specjalnej misji Discovery Channel.

    Kochani tu są kobiety, dzieci, starcy… ja pytam: kto odpowie za ten dym?!’
    Jeszcze chwila i zacznie analizować kierunek wiatru, układ chmur oraz geopolityczne położenie Sobuczyny względem NATO i Pentagonu.

    https://www.facebook.com/dariusz.kozuch1/videos/816140784898209/?rdid=esAnKLIAPo3YWKS9

  5. Złodzieje z Korwinowa pisze:

    Zabrakło tylko dramatycznego głosu – tutaj za mną widzimy dym… a już za chwilę pokażę państwu funkcję gotowania na parze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *