zachmurzenie duże
12°
11°
czwartek
Puchar Europy w tenisie stołowym: Francuzi wycofali się z rozgrywek. Teraz czas na Niemców
18 października 2022 r. | 11:42
1

Miało być wielkie pingpongowe święto, a skończyło się na odwołanym meczu. Nie przyjedzie do Poczesnej francuska drużyna CMPJM INGRE tennis de Table. - Francuzi wycofali się z rozgrywek. Byliśmy gotowi, mieliśmy wszystko porezerwowane. Szkoda - powiedział Wiesław Jagusiak z Powiat Częstochowski ALTS Poczesna.

Walkower oznacza, że Powiat Częstochowski ALTS Poczesna awansował do finału rozgrywek grupowych, którego stawką będzie awans do fazy play-off. Najprawdopodobniej zmierzymy się z niemieckim SV Union Velbert 2011 e.V., który w swoim składzie ma zawodników z bogatą przeszłością reprezentacyjną. Drużyna ta w składzie zgłoszonym do Pucharu Europy TT InterCUP (Constantin Cioti, Lars Hielscher, Gavin Rumgay, Marios Yiangou, Adrian Dodean przyp. red.), mogłaby rywalizować w polskiej superlidze - podsumował Jagusiak.

Jeszcze nie pojawiła się informacja, kto będzie gospodarzem finałowego pojedynku. Mecz zostanie rozegrany w drugiej połowie listopada.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Puchar Europy w tenisie stołowym: Francuzi wycofali się z rozgrywek. Teraz czas na Niemców”

  1. Zofia pisze:

    Szkoda ale może innym razem się uda rozegrać rozgrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *