zachmurzenie duże
11°
10°
czwartek
Powiat Częstochowski ALTS Poczesna w walce o finał Pucharu Europy!
02 kwietnia 2025 r. | 12:00
0

W sobotę, 12 kwietnia o godz. 10:30 w hali sportowej w Poczesnej odbędzie się półfinałowy mecz Pucharu Europy TT InterCUP w tenisie stołowym, w którym miejscowy Powiat Częstochowski ALTS Poczesna będzie podejmować austriacki TTC RWS Theresienfeld.

W rywalizacji o najważniejsze trofeum dr Josefa Simecka pozostały cztery zespoły: zawodnicy z Poczesnej, Theresienfeld (Austria), belgijski RCTT Astrid Herstal i francuski La Garde Tennis de Table.

- Mam nadzieję, że rywalizacja będzie zacięta. Faworytami nie jesteśmy, ale w tym sezonie sprawiliśmy już dwie niespodzianki. Drużyna z Austrii przyjedzie do nas prawdopodobniej w najsilniejszym składzie z zawodnikami z Chin na czele. Zapraszamy wszystkich kibiców do Poczesnej - powiedział Wiesław Jagusiak, kierownik drużyny ALTS.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *