lekkie zachmurzenie
11°
10°
piątek
fot. Janusz Koniecki / GCKIiR w Poczesnej
Ogromne zainteresowanie powiatowym konkursem plastycznym „Moja Wielkanoc”
01 kwietnia 2021 r. | 09:00
0

Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej rozstrzygnęło powiatowy konkurs plastyczny "Moja Wielkanoc". Do konkursu wpłynęło 369. prac z naszego regionu.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

I. kat. wiekowa – przedszkola
I miejsce – Nadia Kowalczyk, Przedszkole w Kłomnicach
II miejsce – Julia Cuglewska, Przedszkole w Starczy
II miejsce – Iga Sikora, Przedszkole w Olsztynie
II miejsce – Maja Kołodziejczyk, Przedszkole w Starczy
II miejsce - Oliwia Kaczmarczyk, MP nr 41 w Częstochowie
II miejsce – Radosław Ujma, MP nr 41 w Częstochowie
III miejsce – Anna Krysiak, Przedszkole w Poczesnej
III miejsce - Stefania Romańska, Przedszkole w Olsztynie
III miejsce – Martyna Jabłońska, Przedszkole w Poczesnej

II. kat. wiekowa - klasy I - III szkoły podstawowej
I miejsce – Bartłomiej Rozpondek, SP w Turowie
I miejsce – Piotr Sitak, SP w Turowie
I miejsce – Kalina Kowalczyk, SP w Poczesnej
II miejsce – Lena Kaleta, ZSP w Zawadzie
II miejsce - Jowita Sosna, Sz. P. do Pracy w Częstochowie
II miejsce – Maja Stępień, SP w Turowie
III miejsce – Mateusz Stępień, SP w Biskupicach
III miejsce – Otylia Nowak, ZSP w Słowiku
III miejsce - Małgorzata Wójcik, SP w Kamienicy Polskiej

kat. wiekowa - klasy IV - VI szkoły podstawowej
I miejsce – Nadia Chłąd, SP nr 50 w Częstochowie
I miejsce – Wiktor Piątkowski, ZSP w Słowiku
II miejsce – Ewa Jedryka, SP we Wrzosowej
II miejsce – Klaudia Sukiennik, SP w Brzyszowie
II miejsce – Antonina Frączek, SP w Kamienicy Polskiej
II miejsce – Martyna Bielawska, SP we Wrzosowej
III miejsce – Maja Gałązka, SP w Hucie Starej B
III miejsce – Katarzyna Wosik, SP w Garnku
III miejsce – Joanna Mościńska, SP w Kamienicy Polskiej
III miejsce – Roksana Dąbrowska, SP w Hucie Starej B

IV kat. wiekowa – klasy VII - VIII szkoły podstawowej
I miejsce – Weronika Borkowska, SP w Nieradzie
I miejsce – Weronika Ujma, SP nr 46 w Częstochowie
I miejsce – Weronika Łuniewska, SP w Poczesnej
I miejsce – Julia Jacznik, SP w Poczesnej
II miejsce – Maja Kamala, SP w Hucie Starej B
II miejsce – Jakub Szewczyk, SP w Poczesnej
II miejsce – Katarzyna Karpowicz, SP w Poczesnej
II miejsce – Julia Otrąbek, SP w Poczesnej
III miejsce – Brajan Mesjasz, SP w Hucie Starej B
III miejsce – Mateusz Stępień, SP w Kamienicy Polskiej
III miejsce – Ignacy Głowacki, SP w Kruszynie

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *