zachmurzenie duże
12°
piątek
Oceń radnego: Synakiewicz najlepsza!
21 lipca 2019 r. | 18:16
1

235 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Poczesna. Najlepsza okazała się Halina Synakiewicz, a najsłabszy Łukasz Szumera.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poczesna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Synakiewicz najlepsza!”

  1. Mieszkanka Gminy pisze:

    Jak można oceniać pracę Radnego ,który nic nie robi dla miejscowości .Powinny być oceny minusowe sądzę ,że byłby ich znacznie więcej niż jedynek przy ocenianiu i to by było sprawiedliwe.
    Nasz Radny-Bezradny robi bardzo dużo w miejscowości , ale przy swoim domu i należą mu się same oceny 6 ale tylko od jego rodziny a od Nas mieszkańców -6 (minus sześć)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *