zachmurzenie umiarkowane
-1°
-3°
piątek
Oceń radnego: Piotr Brzozowski najlepszy!
10 marca 2019 r. | 12:55
1

286 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Poczesna. Najlepszym radnym został Piotr Brzozowski, a najsłabsza okazała się Alicja Łyko.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poczesna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Piotr Brzozowski najlepszy!”

  1. Radnybezradny pisze:

    Jeb…e nieroby jeszcze chca aby oceniac ich nierobstwo!!! Ciekawe czy pchali by sie tak do koryta gdyby to byla funkcja spoleczna??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *