pochmurnie
16°
15°
środa
Oceń radnego: Mateusz Kołodziej najlepszy
15 grudnia 2019 r. | 13:32
1

309 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Poczesna. Najlepszy okazał się Mateusz Kołodziej, a najsłabszy był Wojciech Opiłka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poczesna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Mateusz Kołodziej najlepszy”

  1. vox populi pisze:

    nie wiem czym sobie radny Mateusz Kołodziej zasłużył na najlepszą ocenę?
    śmieci wzdłuż całych wsi gminy poczesna porozstawiane wzdłuż drogi a radni dostają dobre oceny? przetarg rozstrzygacie? czemu go wcześniej nie rozstrzygnęliście?
    zastępca wójta pisze żeby śmieci przed posesję nie wystawiać, a co mamy zrobić z już wystawionymi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *