zachmurzenie umiarkowane
-1°
-3°
piątek
Oceń radnego: Łukasz Szumera najlepszy!
06 grudnia 2020 r. | 10:11
1

702 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Poczesna. Najlepszy okazał się Łukasz Szumera, a najsłabszy był Tadeusz Bajdor.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poczesna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Łukasz Szumera najlepszy!”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Uważam ,że w tej chwili najlepszym radnym jest Łukasz Szumera z uwagi tej,że racjonalnie myśli mając swoje zdanie służąc swojemu społeczeństwu ze swojego sołectwa a nie tak jak inni radni klakierzy tacy jak radni Bajdor, Kucia, Choła ,którzy nie służą swojemu społeczeństwu ,którzy ich wybrali ale prowadzą politykę służalczą panu wójtowi Ujmie zresztą czynią to zawsze gdy tylko zostali radnymi tej gminy. Dziwie się tylko mieszkańcom ,że oddają na nich głosy w wyborach pomimo tego ,że działają przeciwko mieszkańcom ,jednym z przykładów jest głosowanie przez wymienionych radnych za podwyżką za wywóz śmieci. Zresztą nie jest to żadną nowością zawsze w poczynaniach pana wójta bezgranicznie go wspierali nie kierując się dobrem ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *