zachmurzenie duże
niedziela
Oceń radnego: Halina Synakiewicz najlepsza, Alicja Łyko najgorsza!
29 listopada 2018 r. | 12:28
2

100 głosów oddaliście w pierwszym - historycznym tygodniu głosowania na wójta oraz najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Poczesna. Najlepszą radną została Halina Synakiewicz, a najsłabszym radnym okazała się Alicja Łyko.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poczesna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Halina Synakiewicz najlepsza, Alicja Łyko najgorsza!”

  1. Anaas pisze:

    No no brawo Halina

  2. Ireneusz pisze:

    Bardzo dobry pomysł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *