zachmurzenie duże
wtorek
Oceń radnego: Agnieszka Pietrzak najgorsza
21 lutego 2021 r. | 13:24
1

921vgłosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Poczesna. Najlepsza okazała się Alicja Łyko, a najsłabsza była Agnieszka Pietrzak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poczesna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Agnieszka Pietrzak najgorsza”

  1. Trebor pisze:

    Jak można głosować na radnych skoro nie mamy z nimi żadnego kontaktu jako obywatele ,jakie kryteria oceny mamy brać pod uwagę .Czy z uwagi na pokrewieństwo, znajomość, koneksje,obietnice,orientacje polityczną,Taki plebiscyt to wielka ściema.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *