zachmurzenie duże
-2°
-3°
piątek
PGG
O ile będzie węgiel – gmina Poczesna zajmie się dystrybucją węgla dla mieszkańców
19 października 2022 r. | 12:23
5

Wójt Gminy Poczesna poinformował, że gmina Poczesna przystąpi do dystrybucji węgla dla mieszkańców gminy Poczesna.

Obecnie projekt ustawy jest procedowany w sejmie. Z chwilą wejścia w życie ustawy, gmina zorganizuje preferencyjną sprzedaż węgla.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “O ile będzie węgiel – gmina Poczesna zajmie się dystrybucją węgla dla mieszkańców”

 1. Ewa pisze:

  pis każe wójt gminy wykonuje polecenia a ciekawe co za gów.. będą sprzedawać to z którego po odsianiu z tony zostaje ze 150kg materiału na opał a reszta to muł i pył. Skład proponuję zrobić naprzeciwko budynku gminy Poczesna jest już tak zaniedbana że kupka byle czego nie zaszkodzi wizerunkowi. Proponuję też uroczyste otwarcie skłądu i opisanie tego w lokalnej ulotce wójta czyli spoiwie dać przy okazji z 50 zdjęć jak przelicza bryłki czarnego złota i koniecznie tablice pamiątkową ku czci rządu.

  7
  6
 2. Lidzia pisze:

  mina nie działa na rzecz żadnej opcji politycznych. W trosce o mieszkańców stara się pomagać w każdy możliwy sposób w miarę możliwości oraz zgodnie z obowiązującym prawem.

  Pani Jolu proszę wyluzować. Gmina istnieje i się rozwija bez Pani więc proszę zachować resztki godności
  Pozdrawiam

  7
  5
  • Ewa pisze:

   można mylić Ewę z Jolą ale czemu nie Krysia czy Basia? Lidzia wskaż z łaski swojej jedną impreze na którą nie byli zapraszani ludzie z pisu tylko senatorowie poslowie z PO, PSL, Lewicy, jedna opcja kupiła władze gminy i nią trzesie. Jak tego nie widzisz to polecam przemyć oczy wodą byle nie święconą. Jak braknie w sklepach cukru papieru toaletowego i mąki to też gmina będzie je sprzedawać? Pomoc gminy to chyba jakiś zart wystarczy zobaczyć jak wygląda pomoc medyczna ilu specjalistów gmina zatrudnia ile idzie pieniedzy na oswiate i porównać to z wydatkami na imprezki typu zapraszanie korniszona by czytała coś tam w Nieradzie. Godność to ludzie odzyskają przy zmianie władzy.

   8
   5
 3. Lidzia pisze:

  Pani Jolu na różnorodnego rodzaju imprezy są zapraszani wszyscy, kto chce to uczestniczy. Funkcjonowanie ośrodków zdrowia znacznie się polepszyło i dużo się dzieję w zakresie służby zdrowia.
  Komunikacja gminna nie będzie likwidowana, a wręcz przeciwnie ma być szeroko rozbudowywana.
  Proszę nie przekazywać „plotek” po sklepach i innych miejscach
  Pozdrawiam

  5
  4
 4. Ewa pisze:

  Mam na imię Ewa co widać tutaj więc nie wiem jaką obsesję kobieto masz do Joli. Ilu nowych specjalistów jest w osdorku zdrowia bo chyba nawet w Poczesnej denstysty nie ma a kiedyś był. Komunikację rozbudują o metro czy lotnisko bo na razie w Poczesnej co 3 godziny autobus to luksus. Może tajemnicza Lidio napiszesz co zawdzięczas tej władzy może ktoś z rodziny został zatrudniony i teraz trzeba pisać pełne uwielbienia teksty. 14 miejsce w powiecie pod względem inwestycji to jest fakt upadku gminy ale jak się robi imprezy wójta chwalące to tak jest. TO JEST FAKT nie plotka.

  9
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *