słabe opady deszczu
wtorek
Nadwyżki wody w gminie Poczesna
24 kwietnia 2020 r. | 11:58
6

Jeden z mieszkańców poinformował naszą redakcję o "marnowaniu" wody w Hucie Starej B. Poniżej znajdziecie list od mieszkańca.

Dzień dobry. W dobie niedoborów hydrologicznych i płonących lasów, pierwszorzędną sprawą jest podlewanie nieczynnego boiska KS Olimpia od 4 dni. W załączniku zdjęcie.

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Nadwyżki wody w gminie Poczesna”

 1. Łukasz Hsb pisze:

  Już wam miało jedzenia oraz papieru toaletowego braknąć podczas ,,epidemii’ o obiekt się dba żeby było do czego wracać ,a ludziom na tej wsi wszystko przeszkadza nawet podlewanie boiska!.Jeżeli będą wytyczne że nie będzie możliwości podlewania boiska to zapewne tego nikt nie będzie robił!A tak a propo jak napiszę list do waszej redakcji że ktoś mi się wy..rał,pod klatką też zrobicie artykuł??

  26
  1
 2. Son Goku pisze:

  Widać, że w obecnej sytuacji, gdzie panuje epidemia ludziom się nudzi. Kościoły zamknięte, nie ma gdzie wyjść to najlepiej w oknie siedzieć i przysłowiowo “podpie*dalać” na kogoś. Taki urok niestety. Z tego co wiadomo żadnych wytycznych nie ma co do braku możliwości podlewania boiska czy zakazaniu tego, więc nie wiem w czym problem, a podlewanie boiska świadczy tylko o tym, że ludzie, którzy to robią dbają o obiekt, a gdy panująca sytuacja się unormuje będzie można bez żadnego problemu i bez żadnych zaniedbań z tego obiektu korzystać, więc wystarczy tylko przyklasnąć ludziom dbającym o obiekt.

  21
  1
 3. Iza pisze:

  Popieram takie działania.Trzeba dbać o murawę. Nie rozumiem tego typu ludzi. Wszystko im przeszkadza! Przecież to nie on za to płaci..

  11
  4
  • ewa pisze:

   Płaci z podatków, to nie działacze sportowi zrzucają się na funkcjonowanie klubu więc jako podatnik płacący w tej gminie ma prawo zabrać głos. Podejrzewam że zaraz znajdą się hejterzy też na mnie 🙂

   3
   8
   • Łukasz HSB pisze:

    Pewnie że każdy może zabrać głos nikt tego nie kwestionuje,obecnie przy całym zamieszaniu z koranowirusem i zawieszeniem działalności na pewien okres klubów sportowych nie wiadomo jak potoczą się sprawy z dotacjami dla nich,ale to nie jest powód żeby przestać dbać o płytę boiska z której mamy nadzieję że w niedługim czasie młodzież jak i seniorzy z naszej gminy będą korzystali, Zadam proste pytanie ile w naszej gminie jest boisk piłkarskich na jakimś przyzwoitym poziomie??już odpowiadam jedno boisko w Hucie Starej!Kolejne pytanie ile potrzeba czasu i pracy żeby płyta była na jakimś w miarę przyzwoitym poziomie??? pewnie ten anonim nie ma zielonego pojęcia ile czasu i pracy trzeba poświęcić żeby była jakakolwiek przyjemność z grania! proszę dokładnie przeczytać te pismo od anonima ,,W dobie niedoborów hydrologicznych i płonących lasów” -czyli mam rozumieć to że jak boiska w naszym regionie nie będą podlewane lasy zostaną ugaszone 😀 tak jak ktoś już napisał na FB pod postem artykuł istnie zawistny i bezpodstawny.Pozdrawiam

    13
    1
 4. Tomasz pisze:

  Jęśli tak bardzo osobie piszącej ten artykuł o braku wody, który niestety coraz częściej zaczyna nam doskwierać to się pytam czy należy w ogóle korzystać z toalety, myć okna, samochody, podłogi w domach, naczynia czy też się kąpać? Jeśli ktoś piszący ten artykuł choć trochę poświęciłby swojego wolnego czasu, którego jak widać ma w nadmiarze na rzecz pracy społecznej jaką wykonuje tam wiele osób to może łatwiej byłoby mu zrozumieć ile trzeba wysiłku aby murawa wyglądała tak jak wygląda, Z pewnością też żyło by się przyjemniej w środowisku i o wiele więcej można by było dla tego środowiska zrobić. Po prostu jest mi brak słów na takie postrzeganie dla społecznej pracy członków Klubu.

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *