Co najmniej do końca czerwca 2025 roku na terenie gminy Poczesna będzie funkcjonować komunikacja obsługiwana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie.
Właśnie zostało przedłużone porozumienie na trzy linie: 14, 19 i 31.
Za półroczną współpracę gmina zapłaci 1 801 693,11 zł.
TRASY I NUMERY LINII KOMUNIKACYJNYCH:
obowiązujące w okresie od dnia 01.04.2025 r. do dnia 30.06.2025 r.
Linia nr 14:
Trasa linii: NIERADA — Nierada (Targowa — Leszczynowa) — Mazury (Kasprowicza) — Młynek
(Wiosenna) — Sobuczyna (Konwaliowa) — MALOWNICZA — Sobuczyna (Szafirowa) — Brzeziny
Nowe (Biała) — Brzeziny - Kolonia (Topolowa) — Żyzna — Sabinowska — Piastowska — Łokietka
— Aleja Bohaterów Monte Cassino — 1 Maja — Rondo Mickiewicza — Aleja Wolności — Aleja
Najświętszej Maryi Panny — Plac Daszyńskiego — Mirowska — Nadrzeczna (Warszawska)
— Warszawska — Rząsawska — Wypoczynku — Meliorantów — RZĄSAWA — Meliorantów
— RZĄSAWA - DWORZEC PKP
Linia nr 19:
Trasa linii: ŻABINIEC — Ikara — Św. Rocha — Rynek Wieluński — Aleja Jana Pawła II
— Dąbrowskiego — Nowowiejskiego (Śląska — Kilińskiego) — Sobieskiego — Aleja Wolności
— 1 Maja — Aleja Bohaterów Monte Cassino — Piastowska — Sabinowska — Jagiellońska — Bór
— Korkowa — Gminna — Staszica — BRZEZINY .
Linia nr 31:
Trasa linii: POCZESNA BOCIANIA GÓRKA — Strażacka — Częstochowska — Katowicka
— Aleja Wojska Polskiego — Legionów — Faradaya — Mirowska — Aleja Najświętszej Maryi Panny
— Aleja Wolności — Jana III Sobieskiego — Pułaskiego — 7 Kamienic — Kordeckiego — Św. Jadwigi
— Św. Rocha — Radomska — CMENTARZ KOMUNALNY
PAWEŁ GĄSIORSKI
Chwila chwila, za umowę na taki sam okres czasu w ubiegłym roku, z liniami 53,65 i 68 gmina zapłaciłą 2mln 308 tys, teraz z wykastrowanym układem komunikacyjnym wychodzi 1mln 801tys. Gdzie sens i logika tej całej zmiany? Jaka będzie całkowita oszczędność? Nowemu przewoźnikowi też trzeba przecież zapłacić, nikt za darmo nie będzie jeżdzić.
https://zyciepoczesnej.pl/wiadomosci/mpk-w-gminie-poczesna-do-konca-czerwca-2024-roku/
31 co pół godziny, po trasie pokrywającej się że 168… Kto bogatemu zabroni?
Koszty na pewno będą większe niż przy liniach Mpk 68,65 i 53, Dublowanie trasy przebiegu jakiejkolwiek linii wzdłuż trasy 31 to już zupełny absurd i niegospodarność.
Mnie się wydaje, że koniec końców to gmina rozstanie się ostatecznie z MPK na koniec czerwca. Powiem tak. Nie ma co żałować. Gdyby miastu zależało na nas to autobusy dojeżdżały by do centrum, stawki za kilometry były by niższe. A przynajmniej powinni proponując przesiadki na tramwaj zlikwidować strefę podmiejską. Jedynym mankamentem będzie brak wspólnego biletu z miastem. Ale reszta całkiem w porządku.
Strefy podmiejskiej już nie ma, a integracja będzie, bo linie powiatowe na odcinku gmina-miasto będą bezpłatne dla certyfikowanych mieszkańców. Przynajmniej tak wynika z uchwał zarządu związku.