zachmurzenie duże
-2°
-3°
piątek
MWM Brzesko
Mieszkańcy “olali” konsultacje ws. opłat za śmieci. Będą ogromne podwyżki!
11 lipca 2019 r. | 11:30
4

Żaden z Mieszkańców nie zainteresował się projektem uchwały w sprawie zmiany stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Przypominam, że w najbliższych tygodniach szykuje się spora podważka opłat za śmieci.

Od 11 czerwca do 2 lipca mieszkańcy mogli wypowiedzieć się w tym zakresie, ewentualnie zaprotestować, zaproponować swoje stawki. Przypomina, że dotychczas płacicie 8,50 zł od osoby za śmieci segregowane i 15 zł od osoby za śmieci niesegregowane. Zgodnie z projektem uchwały opłaty mają wynosić 15,50 zł za śmieci segregowane i aż 31 zł za śmieci niesegregowane.

Mimo ogromnego zainteresowania newsem, o proponowanej nowej wysokości opłat za śmieci, żaden z mieszkańców nie wyraził oficjalnego zainteresowania konsultacjami.

Skoro nie interesują was tego rodzaju społeczne inicjatywy, to nie miejcie pretensji do Wójta i radnych, że podniosą wam opłaty za śmieci.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Mieszkańcy “olali” konsultacje ws. opłat za śmieci. Będą ogromne podwyżki!”

 1. KKK pisze:

  “Skoro nie interesują was tego rodzaju społeczne inicjatywy, to nie miejcie pretensji do Wójta i radnych, że podniosą wam opłaty za śmieci.”

  Za takie zdanie w kierunku czytelników/mieszkańców gminy powinien pan stracić posadę.

  17
  22
 2. vox populi pisze:

  Panie Redaktorze, jak to nie byliśmy zainteresowani? Przecież napisaliśmy swoje obiekcje na łamach forum zyciepoczesnej.pl . Czy był Pan u radnych z zapytaniem co myślą o komentarzach wypisywanych na forum? Czy tylko jest Pan od tego żeby pisać? My czytelnicy Pańskiego portalu wchodzimy z Panem w interakcje, czy Pan w takim razie jest w stanie ruszyć się sprzed komputera i zagadnąć radnych, wójta? będzie nam Pan tu czerwonym kolorem po oczach raził i sam z tego wniosków nie wyciągnie? Skoro sam Pan zauważa i wie że było zainteresowanie newsem, to czemu nie drążył Pan dalej. Po czyjej stronie Pan stoi? radnych olewających ten serwis, czy czytelników strony zyciepoczesne.pl ?

  17
  34
 3. Irek pisze:

  Najlepiej to siedzieć w domu i czekać aż inni załatwią, a później wylać wiadra pomyj bo nie po mojemu

  • do Irka pisze:

   nie każdy może sobie pozwolić na wizytę w urzędzie gminy z uwagi na pracę, a nawet jeśli w któryś dzień jest dłużej czynny urząd, to nie będę pędził na złamanie karku, tylko po to żeby reprezentować kogoś kto włożył kij w mrowisko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *