zachmurzenie małe
sobota
Firma z 5000 zł kapitałem wygrała przetarg na dostarczenie OZE za 16,4 mln zł!
14 grudnia 2022 r. | 10:14
5

Firma Domotermika Sp. z o.o. z Kwidzyna z 5000 zł kapitałem otrzymała kontrakt na montaż Odnawialnych Źródeł Energii w gminach Blachownia, Poczesna i Poraj o wartości 16 433 701,20 zł.

W ramach zamówienia, Domotermika Sp. z o.o. dostarczy i zamontuje solary, fotowoltaikę, piece na pellet i pompy ciepła dla mieszkańców trzech gmin.

Na terenie gminy Poczesna przetarg obejmuje dostarczenie 244 sztuk instalacji fotowoltaicznych, 25 sztuk kolektorów słonecznych i 4 kotły na biomasę.

Domotermika Sp. z o.o. będzie mieć czas na to do końca maja 2023 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 5 odpowiedzi na “Firma z 5000 zł kapitałem wygrała przetarg na dostarczenie OZE za 16,4 mln zł!”

 1. Kuoni pisze:

  To jakaś kpina. Jak firma z kapitałem 5000 zł założona z rok temu mogła wygrać taki przetarg. To przecież zaprzecza całkowitej logice. Poszły pieniądze pod stołem czy kolesiostwo w gminie. Ile projektów ta firma zrealizowała?

 2. IWONA pisze:

  Tez mnie to mocno zastanawia. i choć chcialam założyć panele fv yoraczej zrezygnuje i nie podpisze aneksu do umowy. Gdzie potem szukać gwarancji jak firma jak powstała tak się zamknie.

 3. kuoni pisze:

  Gwarantem jest wtedy Gmina i to na jej barkach spoczywa wtedy załatwienie rekalamcji

 4. IWONA pisze:

  Wiem i tym. Ale ile dróg czy innych projektów zostało poprawionych w ramach gwarancji?. Pewnie żaden. Że spartoloną robotą zostaniemy sami. Gmina będzie nas zbywała terminami , że robią, że inerweniuja, a firma się zwinie i tyle

 5. kuoni pisze:

  Na szczęście mam tylko mieć solary. Panele założyłem na własną rękę i nie narzekam. Przez 5 lat właścicielem jest gmina, później muszą w razie rezygnacji sami “ściągnąć” panele lub solary. Dlatego w gminie Siewierz montaż solarów był za 1 zł. Dlaczego tak mało? Bo Jakby ktoś zrezygnował to Gmina na własną rękę musiałaby ściągać i utylizować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *