zachmurzenie duże
15°
12°
sobota
Krzysztof Ujma rozpoczął kampanię
05 marca 2024 r. | 12:03
13

Kampania zaczęła się na dobre. Krzysztof Ujma ogłosił, że będzie ubiegać się o kolejną kadencję wójta gminy Poczesna z KWW Współpraca i Rozwój Krzysztofa Ujmy.

Wybory na wójta odbędą się 7 kwietnia. Druga tura wyborów zaplanowana jest na 21 kwietnia.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Krzysztof Ujma rozpoczął kampanię”

 1. Poczesna pisze:

  Dziękuję, najwyższy czas na zmiany.

  15
  2
 2. mieszkaniec pisze:

  Oby w końcu nastąpiła zmiana.

  13
  1
 3. Mieszkaniec pisze:

  Pan Ujma w październiku osiagnie wiek emerytalny… Litości! Dajmy szanse młodszym. Poczesna zasługuje na zmiany!!!

  13
  1
  • Czas na zmianę pisze:

   Mam nadzieję, że w końcu mieszkańcy zagłosują dobrze i nastąpi zmiana wójta. Przez tyle lat Pan Ujma nie potrafił zrobić wielu rzeczy w innych miejscach gminy Poczesna, poza okolicą swojego miejsca zamieszkania.

   10
   1
  • PANI Anonimowy pisze:

   a co ma piernik do wiatraka , takie ma konstytucyjne prawo i niech kandyduje.

 4. Ewa pisze:

  tylko kto pojdzie na wybory? emeryci dla których obecny wójt jest pępkiem świata a reszta będzie siedziała po domach
  jak z każdej zapomnianej przez władzę miejscowości pójdzie każdy na wybory to nastąpi zmiana a jak oleją sprawę to za wyborem będzie stać Wrzosowa, Huta i emeryci
  pora na zmianę

  8
  1
  • Michał pisze:

   Wszyscy na wybory!!!!! TO JUŻ JEST CZAS NA ZMIANĘ!!!! Nie pozwólmy aby NASZA gmina w dalszym ciągu się nie rozwijała jak inne gminy.

   11
   1
   • Anonimowy pisze:

    bo nie potraficie nawet szanować to co wam się podaję na tacy . Wy nic nie widzicie wokół siebie tylko złego p. Wójta. Podobnie jest z pidiorami ws?Edzie widzą złego p. Tuska .

 5. Karol pisze:

  Uważam, że jedynie osoby pełne pasji, którym chciało się przez całe życie podejmować wysiłek, inwestować w siebie samego, w swoje zdrowie, zdobywać edukacje, poznawać świat, nawiązywać przyjazne relacje z ludźmi, są gwarantem właściwego przywództwa. Jednemu tylko Panu najwyraźniej chciało się zadać sporo trudu i przedstawić swoje (pokaźne zresztą) dokonania życiowe.

  2
  4
 6. Anonimowy pisze:

  Tylko on poświęca się swojemu powołaniu , ciągle coś robi jest blisko ludzi potrafi normalnie z ludźmi rozmawiać i jest bardzo dużo zrobione , tylko hejterzy zasłaniają swoimi hejtami ludziom oczy . Propaganda przed wyborcza mydli oczy . pisiory wiadomo na kogo będą głosować. p. Wojcie trzymam kciuki rób pan to pan robisz i nie ważne czy jest Pan przed emeryturą masz pan więcej siły od tych napakowanych łysych pał hejterow .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *