zachmurzenie duże
12°
piątek
Konsultacje społeczne z organizacjami w sprawie śmieci
26 maja 2020 r. | 09:50
1

Wójt Gminy Poczesna ogłosił konsultacje społeczne z organizacjami społecznymi w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Poczesna oraz określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.

Konsultacje potrwają do 2 czerwca 2020 roku.

Uwagi możecie składać w siedzibie urzędu: Urząd Gminy Poczesna, ul. Wolności 2, 42-262 Poczesna oraz na adres e-mail: poczesna@poczesna.pl.

Szczegóły znajdziecie w TUTAJ (są tam również projekty uchwał).

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Konsultacje społeczne z organizacjami w sprawie śmieci”

  1. stowarzyszenie Wspólnie dla rozwoju Huty Starej A pisze:

    Uważam że jest to bardzo potrzebna debata . Stowarzyszenie Wspólnie dla rozwoju Huty A pisało do Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Sanitarnej w Częstochowie o nieprawidłowościach i braku kontroli nad składowiskiem odpadów w / Sobuczynie / gdzie zwożone są miliony ton odpadów i brudów z całej Polski . Qdpady i te są wysypywane do gruntu bez należytego zabezpieczenia –zatruwają grunty i powietrze nie licząc się ze zdrowiem mieszkńców naszej Gminy .Na pytanie kto będzie płacił za leczenie mieszkąńców w wypadku powstania epidemi od roku nie otrzymaliś my odpowiedzi ani od WIOS w Częstochowie ani od Częstochowskiego sanepidu . Uważamy że ta debata jest bardzo potrzebna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *