Zarząd Jurajskiego Związku Powiatowo-Gminnego "Komunikacja Jurajska" ogłosił konsultacje społeczne dot. projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Jurajskiego Związku Powiatowo-Gminnego „Komunikacja Jurajska” z siedzibą w Częstochowie.
Konsultacje polegają na wyrażeniu opinii w przedmiocie projektu dokumentu, za pośrednictwem formularza uwag przesłanego drogą elektroniczną na adres: biuro@komunikacjajurajska.pl. Konsultacje społeczne odbędą się w terminie od dnia 22.05.2026 r. do dnia 17.06.2026 r. Dokument Planu Transportowego oraz formularz uwag są umieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Jurajskiego Związku Powiatowo-Gminnego „Komunikacja Jurajska” oraz dostępne po zeskanowaniu kodu QR.
warto zapoznać się z funkcjonowaniem komunikacji. Nasza Gmina przeznacza na nią co rok 3 376 000 dla porównania koszt podnoszony przez powiat to 1 937 000, Starcza płaci 213 000 a Konopiska 1 028 000. Pan Radny Powiatowy z Poczesnej tak ustawił linie ze dawniej obsługiwała nas 3 linie MPK a teraz mamy ich 2 razy wiecej bo wspólfinansujemy przejazdy mieszkańców Kamienicy Polskiej, Koziegłowy’ Starczy, Konopisk…
Za pana radnego powiatowego to powinny sie wziac odpowiednie służby bo to co tam sie wyrabia w tym jego zwiazku woła o pomstę do nieba.
Ty gnoju ciemny. większość tras była bezpośredio do kamienicy Polskiej lubi innej gminny teraz jedzie się godzinę dużej bo wszystko wjeżdżają na poczesne.
Każdy mieszkaniec Kamienicy Polskiej , Koziegłowy, czy Starczy płaci za bilet . nie jeździ się za darmo jak wy.