zachmurzenie duże
15°
12°
sobota
Hejt wyborczy?
23 lutego 2024 r. | 09:00
8

Robert Szymczyk, który będzie ubiegać się o stanowisko Wójta Gminy Poczesna, apeluje o zachowanie kultury. Ma to związek z dużymi emocjami towarzyszącymi coraz bardziej widocznej kampanii w gminie Poczesna.

Wybory Samorządowe wyzwalają w Nas wielkie emocje, nie każdy musi mieć to samo zdanie, spór światopoglądowy powinien mieć miejsce, czy to wymaga jednak popadanie w konflikt? Przecież wybór nastąpi a Nam przyjdzie ze sobą żyć, spotykać się w sklepie, na ulicy, w kościele, czy wtedy też mamy na siebie nie patrzeć? Nie odzywać się wzajemnie? Nie mówić sobie cześć czy dzień dobry? Dyskusja na temat tego czy innego kandydata powinna odbywać się z zachowaniem kultury. Wybór w Naszej Społeczności powinien jednoczyć, nie dzielić, jednoczyć Nas dla dobra Nas Wszystkich - apeluje Szymczyk.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Hejt wyborczy?”

 1. Mieszkaniec pisze:

  I to jest człowiek godny powierzenia funkcji Wójta Gminy. Człowiek, który nie lansuje siebie ale za każdym razem podkreśla jak ważna jest Rada Gminy, która jest głosem mieszańców.
  Wójt ma realizować postulaty mieszkańców a nie swoje.

  13
  4
 2. Miki pisze:

  wręcz odwrotnie to tylko gra i dobra taktyka. tu mówi o kulturze i szacunku a prywatnie traktuje ludzi jak śmieci! To klamca

  4
  12
 3. Gość pisze:

  Więc powstaje pytanie. Który z kandydatów na wójta jest większym “kłamcą” – obecny czy przyszły?

 4. Romuś pisze:

  Szanowni Państwo. Nie dziwcie się , że ten właśnie kandydat podkreśla tak ważne kwestie, jak dzałania między podziałami.

 5. moralista pisze:

  @Miki, na podstawie użytych ostrych sformułowań robisz wrażenie osoby dobrze znającej kandydata, zatem gdybym również ja lub ktokolwiek inny zechciał pozyskać tę wiedzę w interesie ogółu wyborców to czy byłbyś w stanie obiektywnie przedstawić fakty potwierdzające Twoją opinię o tym kandydacie bez obawy posądzenia Cię o ich nadinterpretację?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *