bezchmurnie
-2°
niedziela
Gmina Poczesna gotowa na wybory prezydenckie!
21 kwietnia 2020 r. | 11:04
0

Komisarz Wyborczy w Częstochowie wydał postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

W gminie Poczesna jest komplet obwodowych komisji wyborczych.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej, ul. Modrzewiowa 3, 42-262 Poczesna:
1. Joanna Urszula Brożyna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa
2. Mariola Katarzyna Chwastek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ, zam. Bargły
3. Józef Krak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Huta Stara B
4. Alicja Krakowian, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kolonia Poczesna
5. Aneta Katarzyna Mesyjasz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poczesna
6. Patrycja Alicja Mościńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kamienica Polska
7. Wiktoria Angelika Ogonek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kamienica Polska
8. Teresa Zofia Powązka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Huta Stara B
9. Karolina Agnieszka Wąż, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nierada

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Remiza OSP w Nieradzie, Nierada ul. Targowa 103, 42-262 Poczesna:
1. Katarzyna Jadwiga Cięciwa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa
2. Milena Katarzyna Gorgól, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Nierada
3. Dominika Karolina Górnicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa
4. Anna Magdalena Kęsik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ (uzupełnienie składu), zam. Wrzosowa
5. Krystyna Jadwiga Królikowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poczesna
6. Irena Anna Marcinkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Brzeziny Nowe
7. Renard Józef Pęczek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kolonia Poczesna
8. Sebastian Purgal, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku, Słowik ul. Podlaska 4, 42-263 Wrzosowa:
1. Joanna Zofia Jambor, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Korwinów
2. Alicja Maria Janowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Brzeziny Nowe
3. Sandra Krystyna Kisiel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ (uzupełnienie składu), zam. Poczesna
4. Elżbieta Barbara Major, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Korwinów
5. Maria Anna Morzyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Słowik
6. Lidia Władysława Strąk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kolonia Borek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B, Huta Stara B ul. Mickiewicza 12, 42-263 Wrzosowa:
1. Małgorzata Ciepiela, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa
2. Anna Barbara Hak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Brzeziny Nowe
3. Dominik Marcin Marzec, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ (uzupełnienie składu), zam. Kolonia Poczesna
4. Anna Żaneta Mrożek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa
5. Mariola Katarzyna Peczyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Huta Stara B
6. Michał Norbert Polaczkiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Huta Stara B
7. Martyna Dominika Sławińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Bargły

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica w Brzezinach Nowych, Brzeziny Nowe ul. Biała 33, 42-263 Wrzosowa:
1. Kazimierz Władysław Cierpiał, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Huta Stara A
2. Joanna Grabowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa
3. Bernard Paweł Kostarczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Mazury
4. Beata Ewa Kowalczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nierada
5. Magda Karolina Miara, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ (uzupełnienie składu), zam. Zawodzie
6. Iwona Maria Papis, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Brzeziny - Kolonia
7. Patrycja Klaudia Pidzik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Brzeziny Nowe

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa we Wrzosowej, ul. Szkolna 4, 42-263 Wrzosowa:
1. Aneta Magdalena Dąbrowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ (uzupełnienie składu), zam. Zawodzie
2. Anita Maria Imiołek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa
3. Monika Anna Kamala, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Huta Stara B
4. Henryk Kisiel, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Słowik
5. Katarzyna Anna Lamch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Wrzosowa
6. Iwona Mariola Polak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA (uzupełnienie składu), zam. Wrzosowa
7. Monika Sylwia Stefańska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Wrzosowa
8. Anita Toborek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Wręczyca Wielka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Wiejskie Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach, Bargły ul. Śląska 84, 42-262 Poczesna:
1. Zbigniew Tadeusz Kaźmierczak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Huta Stara B
2. Anna Maria Kukuła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Huta Stara B
3. Alicja Kuziorowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kolonia Poczesna
4. Irena Nalichowska-Grabowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa
5. Iwona Barbara Nocoń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa
6. Olga Agata Ociepa-Krawczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ (uzupełnienie składu), zam. Słowik
7. Ewa Maria Płaneta, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Michałów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Świetlica wiejska w Nowej Wsi, Nowa Wieś ul. Częstochowska 8, 42-262 Poczesna:
1. Grzegorz Tadeusz Bajor, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Nowa Wieś
2. Maria Katarzyna Chądzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ (uzupełnienie składu), zam. Poczesna
3. Marek Czesław Morzyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Korwinów
4. Anna Ewa Podpłomyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Bargły
5. Tomasz Piotr Polaczkiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Huta Stara B

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Centrum Aktywności Lokalnej, Zawodzie ul. Kolejowa 16, 42-262 Poczesna:
1. Łukasz Ryszard Grzesik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Zawodzie
2. Małgorzata Kołodziejczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Michałów
3. Małgorzata Anna Muchla-Kita, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ (uzupełnienie składu), zam. Zawodzie
4. Urszula Grażyna Muszalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kolonia Poczesna
5. Martyna Maria Myślikowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kolonia Poczesna
6. Anna Genowefa Rak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Zawodzie
7. Michał Sebastian Smędzik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Wrzosowa

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *