zachmurzenie duże
wtorek
Garażowa wyprzedaż w Poczesnej
11 kwietnia 2023 r. | 08:39
0

Jeśli podczas wiosennych porządków znalazłeś przedmioty, które są w dobrym stanie, ale już ich nie używasz, weź udział w garażowej wyprzedaży w Centrum Handlowym Auchan Poczesna i wystaw swoje rzeczy na sprzedaż. Na pewno znajdą nowych właścicieli. Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia w pasażu centrum handlowego od godziny 11.00 do godziny 16.00. Sprzedawców obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

W pierwszą sobotę po Wielkanocy czyli 15 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkich miłośników przedmiotów „z drugiej ręki” na garażową wyprzedaż. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach!

Sprawdź, co możesz kupić na garażowej wyprzedaży
Poruszenie się po przestrzeni ułatwią strefy ubrań, zabawek, antyków i przedmiotów kolekcjonerskich, roślin i strefa wyprzedaży. W tej ostatniej będzie można znaleźć, m.in. książki, biżuterię, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne. To kategoria przedmiotów, których nie da się przyporządkować do pozostałych.

Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu jako sprzedawcy, muszą się zarejestrować. Można to zrobić do 13 kwietnia włącznie, wysyłając maila na adres wyprzedazgarazowaauchan@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 696 48 66 80. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Garażowa wyprzedaż odbędzie się 15 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy od godziny 11.00 do godziny 16.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *