zachmurzenie duże
-2°
-3°
piątek
Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020
Dziewczyny z Nierady w finale Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020
26 sierpnia 2020 r. | 10:26
0

Gmina Poczesna ma swoje przedstawicielki w finale Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020, który odbędzie się w najbliższy piątek w Hotelu Arche w Częstochowie.

Są to dwie dziewczyny z Nierady. Pierwsza z nich to 20-letnia Krystyna Macherzyńska. Druga to 19-letnia Roksana Nierobiś. Internauci również mogą oddawać głos na nasze kandydatki. Wystarczy dać "lubię to" pod ich zdjęciami. Na Krystynę Macherzyńską możecie głosować TUTAJ, a na Roksanę Nierobiś TUTAJ.

Głosowanie zakończy się w piątek 28 sierpnia o godz. 17:00. Każdy głos się liczy!

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na blisko 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata. Konkurs Miss Polonia szczyci się bogatą i wieloletnią tradycją. „Miss Polonia posiada ogromną dozę wdzięku. Ma jasną, polską twarz i zgrabną dziewczęcą postać. Bądźmy pewni, że wzbudzi zachwyt w Paryżu”. To werdykt jury podczas pierwszych wyborów Miss Polonia odbywających się w 1929 roku w Warszawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *