zachmurzenie duże
18°
16°
środa
Auchan organizuje bieg z nagrodami
23 lipca 2019 r. | 09:47
0

W niedzielę 28 lipca miłośnicy biegania będą mogli wziąć udział urodzinowym biegu Centrum Handlowego Auchan Poczesna pod hasłem „Po prostu biegnij - biegnij po nagrody”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął pan Krzysztof Ujma, wójt gminy Poczesna.

Uczestnicy biegu będą rywalizować na dwóch dystansach – 5 lub 10 kilometrów. Limit czasu dla wszystkich dystansów wynosi 1 godzinę i 45 minut. Wszyscy otrzymają pakiety startowe, które będzie można odebrać w dniu biegu w Biurze Zawodów mieszczącym się na parkingu Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

W klasyfikacji OPEN kobiet i mężczyzn w biegu na 5 i 10 km zwycięzcy pierwszego miejsca otrzymają nagrody rzeczowe. Czekają na nich również puchary, dyplomy i upominki od sponsorów. Uczestnicy bez względu na wynik otrzymają pamiątkowe medale. Organizatorzy przygotowali również kilkadziesiąt nagród dla wszystkich uczestników Biegu na 5 i 10 km. Nagrodzone zostaną osoby, które uplasują się na wybranych miejscach, określonych w regulaminie zawodów.

Wydarzenie „Po prostu biegnij - biegnij po nagrody” odbędzie się 28 lipca. Start biegu nastąpi o godzinie 11.00 na parkingu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Uczestników biegu obowiązują zapisy online oraz weryfikacja uczestnictwa w Biurze Zawodów w godzinach 9.00-10.30 w dniu imprezy.

Pełny regulamin wydarzenia i zapisy znajdują się na stronie http://biurozawodow.pl/events/info/bieg-auchan-poczesna-2019. Wysokość opłaty startowej zależna jest od wybranego dystansu. W przypadku wyboru uczestnictwa w biegu na 5 km wynosi ona 20 zł (jeśli zostanie opłacona do 24 lipca) lub 30 zł (jeśli zostanie ona opłacona w dniu imprezy, w Biurze Zawodów). W przypadku wyboru uczestnictwa w biegu na 10 km opłata wynosi 30 zł (jeśli zostanie opłacona do 24 lipca) lub 40 zł (jeśli zostanie ona opłacona w dniu imprezy, w Biurze Zawodów). Limit uczestników biegu wynosi 250 osób. W biegu na 5 km udział mogą wziąć osoby w wieku 12 lat i starsze. W biegu na 10 km udział mogą wziąć osoby w wieku 16 lat i starsze. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów na uczestnictwo w biegu (podpisanie oświadczenia w Biurze Zawodów przez rodzica lub opiekuna prawnego po przedstawieniu dokumentu tożsamości). Mapa trasy zostanie udostępniona przez organizatora na stronie biegu.

Wyniki dostępne będą na stronie www.wynikionline.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *