pochmurnie
18°
17°
wtorek
Aleks Pakuła i Mariusz Adamus wygrali szynki od rzeźnika
09 lutego 2023 r. | 11:45
0

Aleks Pakuła (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Mariusz Adamus (ALTS Poczesna) wygrali Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o "szynkę od rzeźnika". Zawody zostały rozegrane pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna - Krzysztofa Ujmy.

Zwycięzcy kategorii otrzymali szynki od lokalnych dostawców, a zwycięzca kategorii OPEN "tasak do szynki" ufundowany przez Zbigniewa Pstrusińskiego z TROFEA.com.

klasyfikacje:

do 45 lat:
1. Aleks Pakuła
2. Rafał Dudziński
3. Bartłomiej Molka
4. Jakub Nosiadek
5-8.
Paweł Żurek
Karol Wydmuch
Marta Gawliczek
Krzysztof Juszczyk
9-12.
Marcelina Wystyrk
Krzysztof Bednarek
Paweł Kurek
Adrian Pańczyk
13. Kamil Jendrusz
14. Marcin Mistewicz
15-16.
Karol Jabłoński
Rafał Grzenik
17-20.
Michał Dropała
Marek Kapela
Damian Jurczak
Rafał Solski
21-27.
Grzegorz Zięba
Karol Skorupa
Nadia Kusznierek
Michał Solski
Milena Hurko
Marcin Kazior
Łukasz Pyda

46 lat i więcej:
1. Mariusz Adamus
2. Bogdan Piecowski
3. Andrzej Wrzosek
4. Zbigniew Desperak
5-8.
Mirosław Szmagliński
Waldemar Józala
Zbigniew Goździk
Sławomir Janus
9-12.
Robert Klafczyński
Damian Cesarz
Mirosław Warzecha
Mariusz Sikora
13. Zbigniew Męcik
14. Grzegorz Zimnik
15-16.
Piotr Czajkowski
Piotr Gęsiarz
17-20.
Arkadiusz Dziub
Michał Machelski
Marek Siewierski
Krzysztof Kurek
21-28.
Robert Świetlik
Zbigniew Zawieja
Dariusz Maszczyński
Arkadiusz Skupiński
Adam Kurek
Leszek Starzyński
Konrad Cichosz
Sławomir Wawryło
29. Mariusz Baranowski

OPEN:
1. Aleks Pakuła
2. Marcelina Wystyrk
3. Bogdan Piecowski
4. Andrzej Wrzosek
5-6.
Zbigniew Goździk
Mariusz Sikora
7-8.
Krzysztof Bednarek
Mariusz Adamus
9-12.
Zbigniew Męcik
Jakub Nosiadek
Bartłomiej Molka
Mirosław Szmagliński
13-16.
Michał Machelski
Marek Kapela
Mirosław Warzecha
Waldemar Józala
17-24.
Sławomir Wawryło
Mariusz Baranowski
Piotr Mirek
Michał Dropała
Marcin Mistewicz
Leszek Starzyński
Marek Siewierski
Marta Gawliczek
25-32.
Rafał Grzenik
Marcin Kazior
Grzegorz Zimnik
Grzegorz Zięba
Kamil Jendrusz
Karol Skorupa
Arkadiusz Skupiński
Zbigniew Zawieja
33-39.
Milena Hurko
Rafał Dudziński
Rafał Solski
Damian Jurczak
Nadia Kusznierek
Michał Solski
Piotr Czajkowski

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *