W sobotę, 24 maja 2025 roku w hali sportowej w Poczesnej odbędą się 14. Drużynowe Mistrzostwa Polski Amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbędą się pod honorowymi patronatami Wójta Gminy Poczesna Artura Sosny, Prezesa Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Roberta Wielgosza i Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli.
Początek o godz. 10:00.
Wstęp wolny.
PAWEŁ GĄSIORSKI