Mariusz Sikora ze Słowika brązowym medalistą mistrzostw Polski amatorów!
Mieszkaniec Słowika i reprezentant Gromu Poczesna Mariusz Sikora wywalczył brązowy medal w 16. mistrzostwach Polski amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w Blachowni. [...]