zachmurzenie duże
sobota
fot. Sebastian Krupa
Najlepsi amatorzy i weterani na Śląsku rywalizowali w Poczesnej
07 marca 2022 r. | 11:40
0

Katarzyna Cygan-Głowacka (ALTS Poczesna), Paweł Gąsiorski (ALTS Poczesna), Mariusz Adamus (ALTS Poczesna), Dariusz Steuer (KTS Gliwice), Andrzej Wnęk (ALTS Poczesna), Jurij Fomin (KS Mysław) i Adam Hnyda (ATS Piekary Śląskie) wygrali IV Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Amatorów i Weteranów w tenisie stołowym w Poczesnej. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

klasyfikacje:

amatorki:
1. Cygan-Głowacka Katarzyna 1992 ALTS Poczesna 50
2. Kula Anna 1993 UKS Chorzów 47
3. Hurko Milena 1992 ALTS Poczesna 45
4. Wiśniewska Magdalena 1985 ALTS Poczesna 45

amatorzy do 45 lat:
1. Gąsiorski Paweł 1984 ALTS Poczesna 50
2. Juszczyk Krzysztof 1986 ALTS Poczesna 47
3. Boryszko Piotr 1995 UKS Huragan Sosnowiec 45
4. Wiekiera Arkadiusz 1999 ALTS Poczesna 43
5. Idaczyk Rafał 1978 Tarnowskie Góry 40
6. Głowacki Jarosław 1991 ALTS Poczesna 38
7. Matonia Szymon 1979 Siemianowice 36

amatorzy pow. 45 lat:
1. Adamus Mariusz 1976 ALTS Poczesna 50
2. Józala Waldemar 1957 ALTS Poczesna 47
3. Wnęk Andrzej 1964 ALTS Poczesna 45
4. Schaniel Krzysztof 1971 UKS Chorzów 43
5. Lamer Maciej 1965 KS Viret CMC Zawiercie 40
6. Desperak Zbigniew 1967 ALTS Poczesna 38
7. Warzecha Mirosław 1965 ALTS Poczesna 36
8. Gęsiarz Piotr 1973 ALTS Poczesna 34
9. Janus Sławomir 1975 ALTS Poczesna 30
10. Pychyński Sławomir 1959 ALTS Poczesna 29
11. Skupiński Arkadiusz 1972 ALTS Poczesna 28
12. Krawczyk Jarosław 1974 ALTS Poczesna 27
13. Maszczyński Dariusz 1968 ALTS Poczesna 25
14. Rudzki Roman 1961 MOSiR Czeladź 24

weterani 40-49 lat:
1. Steuer Dariusz 1981 KTS Gliwice 50
2. Eliasz Adrian 1981 KS Naprzód Borucin 47
3. Adamus Mariusz 1976 ALTS Poczesna 45
4. Kasperski Adam 1974 Fundacja Talent Cieszyn 43
5. Miśta Sylwester 1976 KS Viret CMC Zawiercie 40
6. Koczyba Mariusz 1974 ALTS Poczesna 38
7. Zięty Krzysztof 1976 Tychy 36
8. Gęsiarz Piotr 1973 ALTS Poczesna 34
9. Krawczyk Jarosław 1974 ALTS Poczesna 30
10. Janus Sławomir 1975 ALTS Poczesna 29
11. Machał Grzegorz 1982 KTS Gliwice 28
12. Piekarczyk Tomasz 1976 KTS Gliwice 27
13. Mirek Piotr 1977 Będzin 25

weterani 50-59 lat:
1. Wnęk Andrzej 1964 ALTS Poczesna 50
2. Schaniel Krzysztof 1971 UKS Chorzów 47
3. Sasiak Rafał 1970 MOSiR Łaziska Górne 45
4. Warzecha Mirosław 1965 ALTS Poczesna 43
5. Lamer Maciej 1965 KS Viret CMC Zawiercie 40
6. Michalik Jerzy 1970 ALTS Poczesna 38
7. Zygmunt Marcin 1970 KS Viret CMC Zawiercie 36
8. Skupiński Arkadiusz 1972 ALTS Poczesna 34
9. Maszczyński Dariusz 1968 ALTS Poczesna 30
10. Łagowski Piotr 1972 KTS Gliwice 29

weterani 60-69 lat:
1. Fomin Jurij 1961 KS Mysław 50
2. Steuer Rudolf 1960 ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 47
3. Pychyński Sławomir 1959 ALTS Poczesna 45
4. Józala Waldemar 1957 ALTS Poczesna 43
5. Suchodolski Zbigniew 1962 MKS Czechowice-Dziedzice 40
6. Rudzki Roman 1961 MOSiR Czeladź 38
7. Hnyda Adam 1938 ATS Piekary Śląskie pk

weterani pow. 80 lat:
1. Hnyda Adam 1938 ATS Piekary Śląskie 50



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *