zachmurzenie duże
sobota
Kamil Durak i Bartłomiej Pacia wygrali “turniej o szynkę” w Poczesnej
31 stycznia 2022 r. | 13:01
0

W hali sportowej w Poczesnej odbył się Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o "szynkę od rzeźnika". W zawodach uczestniczyło 50. zawodników, w tym medaliści mistrzostw Polski amatorów i weteranów, jak również zawodnicy na co dzień występujący w 2. lidze. Turniej odbył się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna - Krzysztofa Ujmy.

Najlepszym zawodnikiem imprezy został Kamil Durak (AKS Victory-Trans Mikołów), który wygrał kategorię do 45 lat i OPEN, wygrywając przy tym dwie "szynki od rzeźnika" oraz specjalistyczny nóż do krojenia mięsa przygotowany przez Artistic Dreams trofea.com.

W kategorii pow. 46 lat zwyciężył Bartłomiej Pacia (LKS Kłos Olkusz).

Podczas turnieju odwiedzili nas wolontariusze WOŚP z OSP Huta Stara A, którzy zbierali datki na rzecz dzieci.

PAWEŁ GĄSIORSKI

klasyfikacje:

do 45 lat:
1. Kamil Durak
2. Michał Skórski
3. Dominik Soliło
4. Michał Kumor
5-8.
Łukasz Kowal
Jakub Szymik
Wojciech Wojtaszczyk
Dariusz Kleczko
9-12.
Karol Jabłoński
Bartosz Sowa
Krzysztof Juszczyk
Piotr Mirek
13. Łukasz Noglik
14. Jakub Nowak
15-16.
Krzysztof Cader
Adam Kutynia
17-20.
Karol Jasek
Ryszard Pęcherczyk
Adrian Pietrzak
Tomasz Pluta
21-24.
Mateusz Jasek
Damian Fira
Paweł Chochół
Maciej Jasek

46 lat i więcej:
1. Bartłomiej Pacia
2. Andrzej Wnęk
3. Mariusz Koczyba
4. Zbigniew Desperak
5-8.
Rafał Sasiak
Adam Kasperski
Robert Klafczyński
Mirosław Lewczuk
9-12.
Mirosław Warzecha
Sławomir Janus
Sylwester Miśta
Waldemar Józala
13. Maciej Lamer
14. Michał Machelski
15-16.
Damian Cesarz
Krzysztof Walotek
17-20.
Piotr Gęsiarz
Robert Balik
Jerzy Michalik
Zbigniew Martyka
21-26.
Dariusz Maszczyński
Marcin Imielski
Sławomir Pietras
Sławomir Wawryło
Grzegorz Zimnik
Zbigniew Męcik

OPEN:
1. Kamil Durak
2. Michał Skórski
3. Mariusz Koczyba
4. Łukasz Kowal
5-6.
Mirosław Warzecha
Robert Klafczyński
7-8.
Jakub Szymik
Maciej Lamer
9-12.
Sławomir Wawryło
Waldemar Józala
Dominik Soliło
Sylwester Miśta
13-16.
Sławomir Janus
Krzysztof Walotek
Grzegorz Zimnik
Robert Balik
17-24.
Łukasz Noglik
Piotr Mirek
Adam Kasperski
Dariusz Kleczko
Wojciech Wojtaszczyk
Krzysztof Cader
Michał Machelski
Michał Kumor
25-32.
Jakub Nowak
Karol Jasek
Piotr Gęsiarz
Mateusz Jasek
Tomasz Pluta
Paweł Chochół
Adam Kutynia
Marcin Imielski
33-37.
Adrian Pietrzak
Maciej Jasek
Dariusz Maszczyński
Sławomir Pietras
Zbigniew Męcik



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *