zachmurzenie duże
wtorek
Sportowa rywalizacja z CH Auchan
07 września 2022 r. | 12:37
0

W najbliższą sobotę w centrum handlowym Auchan w Nowej Wsi odbędą się imprezy sportowe dla dzieci i rodziców.

Od godziny 10.00 w specjalnej strefie zaaranżowanej w pasażu centrum handlowego będzie można sprawdzić się w rywalizacji w otwartym konkursie tenisa stołowego. W sportowych zmaganiach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Coś dla siebie znajdą również dzieci pasjonujące się grą w szachy. Podczas sobotniego spotkania będzie można spróbować sił w błyskawicznej odmianie gry, czyli szachach szybkich. Uczestnicy będą rozgrywać partie trwające maksymalnie 10 minut. Młodzi uczestnicy spotkania, którzy chcieliby doskonalić umiejętności w powyższych dyscyplinach, będą mogli spotkać się z instruktorami i zapisać się na zajęcia.

Na uczestników czekają również gry, quizy i zabawy językowe, podczas których będą mogli poznać lub przypomnieć sobie przydatne zwroty w języku angielskim. Będzie można również porozmawiać z obecnymi na miejscu lektorami i dowiedzieć się, jak doskonalić znajomość języków obcych.

Podczas sobotniego spotkania edukacyjnego w Centrum Handlowym Auchan Poczesna nie zabraknie zajęć dla najmłodszych. W strefie plastycznej maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych, ozdobić twarz wizerunkiem ulubionego zwierzątka czy otrzymać balon zawinięty w wybrany kształt. Nie zabraknie okazji do radości i wspólnej zabawy.

Wstęp wolny.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *