zachmurzenie duże
niedziela
Football Academy Jurajska zwycięzcą VII edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Poczesna
21 grudnia 2018 r. | 10:50
0

W Hali Sportowej w Poczesnej odbyła się już VII edycja halowego turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Poczesna (7 lat temu została wybudowana hala), tym razem rozgrywki Klub Sportowy Olimpia Huta Stara zorganizował dla zawodników Orlika Młodszego rocznik 2009/2010.Od godziny 9:00 młodzi adepci piłki nożnej walczyli o Puchar gospodarza naszej Gminy.

Nie brakowało tego dnia pięknych bramek, radości u zawodników po wygranych spotkaniach oraz łez po nieudanych meczach, jednak dla nas organizatorów najważniejsze tego dnia jak zawsze zresztą:) była dobra zabawa i mile spędzony czas na Hali Sportowej w Poczesnej. Z całą pewnością wszystkie drużyny po raz kolejny wyjechały do swoich domów z uśmiechami na twarzy, a taka idea z całą pewnością przyświeca nam już 7 rok z rzędu. Jeżeli chodzi o tegorocznego triumfatora rozgrywek został nim zespół FA Jurajska, który po dramatycznym finale pokonał drużynę Unii Rędziny.

Na koniec w imieniu zarządu chcieliśmy podziękować za pomoc w organizacji imprezy Panu Wójtowi Gminy Poczesna Krzysztofowi Ujmie, ukłon również należy zrobić w stronę Pawła Wiśniewskiego gospodarza Hali, rodzicom bez pomocy których turniej nie mógł by odbyć się w tej formie oraz firmom które pomogły przy zorganizowaniu poczęstunku.

I KOLEJKA:
WARTA MSTÓW – FA KOZIEGŁOWY 2-0 (Paweł Charaziak, Alan Magdziarz)
KS OLIMPIA ZÓŁCI – ZNICZ KŁOBUCK 3-2 (Patryk Kręblewski, Bartek Woźniak, Wojciech Nabiałek – Kacper Ball x2)
SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORLIK BLACHOWNIA 7-0 (Sebastian Bogus x2, Oskar Biernacki x3, Antek Przygoda, Filip Chłąd)
UNIA RĘDZINY - KS OLIMPIA NIEBIESCY (Oskar Rochecki, samobójcza, Dominik Borowiecki, Alan Pijor x2, Filip Chadryś)

II KOLEJKA:
WARTA MSTÓW – KS OLIMPIA ŻÓŁCI 2-1 (Paweł Charaziak x2 – Patryk Kręblewski)
FA KOZIEGŁOWY - ZNICZ KŁOBUCK 3-1 (Jan Bednarski, Nikodem Kurzak x2 – Dawid Zając)
UNIA RĘDZINY – SOKÓŁ WRĘCZYCA 2-5 (Alan Pijor, Oskar Rochecki – Oskar Biernacki x3, Sebastian Bogus, Antoni Przygoda)
ORLIK BLACHOWNIA – KS OLIMPIA NIEBIESCY 2-3 (Kusiński Bartosz, Lach Filip- Julian Minkina x3)

III KOLEJKA:
WARTA MSTÓW – ZNICZ KŁOBUCK 0-1 (Kacper Ball)
FA KOZIEGŁOWY – KS OLIMPIA ŻÓŁCI 4-2 (Nikodem Kurzak, Filip Kurzak x2, Dawid Kołodziej - Bartosz Woźniak, Patryk Kręblewski)
SOKÓŁ WRĘCZYCA – KS OLIMPIA NIEBIESCY 6-0 (Sebastian Bogus x4, Oskar Biernacki X2)
ORLIK BLACHOWNIA – UNIA RĘDZINY 1-5 (Bartosz Kosiński - Oskar Rochecki, Alan Pijor x 3, Bartosz Donlak)

1/4 FINAŁU:
FA KOZIEGŁOWY – KS OLIMPIA NIEBIESCY 6-0 (Szymon Płaczek X2, Nikodem Kurzak X2, Filip Kurzak, Wojciech Kociołek)
KS OLIMPIA ŻÓŁCI – UNIA RĘDZINY 0-3 (Oskar Rochecki x 3)

MECZ O 7 MIEJSCE:
ZNICZ KŁOBUCK – ORLIK BLACHOWNIA 2-2 k. 2-0 (Tymek Dąbrowski x2 – Igor Hepner, Adam Ziental)

1/2 FINAŁU:
WARTA MSTÓW – FA KOZIEGŁOWY 0-2 (Nikodem Kurzak x2)
SOKÓŁ WRĘCZYCA – UNIA RĘDZINY 3-4 (Oskar Biernacki, Fili Chłąd x2 - Oskar Rochecki x3, Alan Pijor)

MECZ O 5 MIEJSCE:
KS OLIMPIA NIEBIESCY – KS OLIMPIA ŻÓŁCI 1-1 k.1-0 (Wojciech Nabiałek - Julian Minkina)

MECZ O 3 MIEJSCE:
WARTA MSTÓW – SOKÓŁ WRĘCZYCA 2-1 (Alan Madziarz, Kordian Reterski – Sebastian Bogus)

FINAŁ:
FA KOZIEGŁOWY – UNIA RĘDZINY 2-2 k.2-1 ( Filip Kurzak x2, - Oskar Rochecki, samobójcza)

Najlepszy Zawodnik: Oskar Rochecki (Unia Rędziny)
Najlepszy Strzelec: Oskar Biernacki (Sokół Wręczyca)
Najlepszy Bramkarz: Nikodem Przepióra (Olimpia Huta Stara)



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *