zachmurzenie umiarkowane
26°
20°
czwartek
Świąteczny jarmark w Auchan w Nowej Wsi
15 grudnia 2020 r. | 11:58
0

Święta Bożego Narodzenia są już coraz bliżej! Świąteczny jarmark rękodzieła i produktów regionalnych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna ułatwi przygotowania do tego wyjątkowego czasu. Od 17 do 20 grudnia na stoiskach w pasażu galerii handlowej będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na świąteczne prezenty oraz wiele smakołyków.

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w Centrum Handlowym Auchan Poczesna będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na niebanalne świąteczne prezenty, a także miody z lokalnej pasieki oraz góralskie sery.

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tam można kupić różnorodne ozdoby bożonarodzeniowe, przedmioty wykonane z wikliny oraz artystycznie grawerowane łyżeczki czy koszulki ze świątecznymi wzorami. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria artystyczna czy kamienie naturalne, a także naturalne kosmetyki.

Na świątecznym jarmarku w Centrum Handlowym Auchan Poczesna coś dla siebie znajdą również miłośnicy literatury. Będą mogli wybierać spośród różnorodnych tytułów, w tym książek z przepisami świątecznymi. Wszystkie zakupione prezenty będzie można zapakować w pudełka i szkatułki dostępne u jednego z wystawców jarmarku.

Dodatkowo na stoiskach spożywczych będzie można zakupić naturalne miody, które doskonale sprawdzą się jako składnik pysznych świątecznych potraw, a także chałwę i góralskie sery.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Świąteczny jarmark produktów regionalnych odbędzie się w dniach 17-20 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Stoiska będą dostępne w pasażu galerii handlowej w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową 20grudnia od 9:30 do 20:00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *