zachmurzenie duże
-1°
-2°
poniedziałek
Poznajcie ulice Olchową i Górską w Nieradzie
19 listopada 2021 r. | 14:06
5

Radny Artur Sosna, od początku tej kadencji, stara się o remont dwóch ulic w Nieradzie. Chodzi o ulicę Olchową oraz ulicę Górską. Jak twierdzi Sosna, wjazd do tych ulic jest fatalny, a w trakcie upałów, same ulic kurzą się niesamowicie.

Gmina Poczesna zapewnia radnego, że "kiedyś" remont tych dróg znajdzie się w budżecie. Trzeba mieć nadzieję, że nastąpi to w przyszłym roku.

Na pewno temat będzie jeszcze przez nas pilotowany.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Poznajcie ulice Olchową i Górską w Nieradzie”

 1. vox populi pisze:

  a komu ten remont tam jest potrzebny? ze zdjęć wynika, że jedynie leśna zwierzyna się tamtędy przechadza

  9
  2
 2. Bartek pisze:

  Z całym szacunkiem, ale jeśli nie ma się wiedzy o danych drogach to prosił bym nie komentować. Droga jest potrzebna ludzią bo mieszkają tam ! I to nie jeden czy dwa domy przy jednej jak i przy drugiej ulicy. A jeśli Pan nie wie o czym pisze zapraszam do Nierady aby Pan zobaczył o czym mowa pozdrawiam.

  2
  8
 3. Artur pisze:

  Szanowny Panie Vox populi to tylko świadczy o Pana niewiedzy na temat w/w dróg w jakim są stanie i gdzie się znajdują. Ja jeżeli nie mam wiedzy to nie pisze na dany temat. POZDRAWIAM.

  3
  7
 4. Anna pisze:

  Z całym szacunkiem Panowie, ale na ulicy Olchowej jest tylko 5 domów. Przepraszam nie wydaje mi się, aby ulice gminne miały wymóg posiadania asfaltu. Pierwszeństwo remontu powinny mieć drogi bardziej uczęszczane.

  7
  2
  • Karolina pisze:

   No bez jaj to że jest 5 domów nie znaczy że zima czy jak mocniej popada zamiast aut trzeba mieć kajaki ale skoro jest Pani taka mądra to rozumiem że sfinansuje “pani” te kajaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *