pochmurnie
18°
17°
wtorek
Gmina poszukuje firmy transportowej
31 stycznia 2020 r. | 09:02
6

Gmina Poczesna poszukuje firmy, która będzie świadczyć na terenie gminy usługi transportowe samochodem samowyładowczym do 15 ton w promieniu do 50 km od Poczesnej.

Ofertę możecie przesłać na adres gminy do 6 lutego 2020 roku.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Gmina poszukuje firmy transportowej”

 1. netka pisze:

  Szanowna Pani Ewo,
  komentarz Pani nie odnosi się ani do tekstu, ani do zapytania ofertowego zamieszczonego na stronach Gminy Poczesna. Dlatego radziłabym na przyszłość: zanim się coś skomentuje, warto przeczytać to ze zrozumieniem. Ale wiem, że każdy ma lepszy i gorszy dzień…
  Jesteśmy wdzięczni Wójtowi Gminy Poczesna i Radzie Gminy, że na terenie gminy jeżdżą „czerwone autobusy”. Są one nie tylko wygodne, ale dojeżdżają do każdej miejscowości. Nie wyobrażam sobie by zastąpiły je busy.
  Mieszkańcy innych gmin, od wielu lat zabiegają, by mieć taką komunikację jak my.

  2
  3
 2. ewa pisze:

  Jestem naprawdę wdzięczna, że autobusy linii 65, 68 i 53 jadą w odstępach kilku minut od siebie, by następny mógł pojechać za 3 godziny. Idealnie było by, gdyby “netka” wspomniała w swojej laudacji ile gmina płaci za te autobusy, ciekawa jestem które gminy tak zabiegają, bo Rudniki mają swoją komunikację znacznie tańszą niż oferta monopolisty.

  4
  1
  • ewa pisze:

   wyobrażam sobie busy które jadą co godzinę, dodatkowo zawsze piszę w swoim imieniu, więc jeśli “netka” pisze “dziękujemy” to może w imieniu mieszkańców Huty, gdzie autobusy są często, liczba wyborców przekłada się na liczbę połączeń autobusowych.

   3
   1
 3. ewa pisze:

  Propagandowa “netka” zarzuca brak odniesienia do tzw. artykułu, a tym czasem pod niebiosy wychwala wójta za “czerwone autobusy”, nie zważając, że zapytanie ofertowe nie dotyczy ich. To jest jak propaganda z TVPis, jeden wątek, milion zależności i władza zawsze ma rację.
  Czyżby miała “goszy dzień”?

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *