zachmurzenie duże
17°
15°
wtorek
UG Poczesna / Beata Kaszyca
Znamy zwycięzców Wielkanocnego Konkursu Plastycznego pn. “Moja Wielkanoc”
14 kwietnia 2022 r. | 12:09
0

Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej rozstrzygnęło Wielkanocny Konkurs Plastyczny pn. "Moja Wielkanoc". Jury w składzie: Ewa Powroźnik, Mirosława Truchta-Nowicka, Ks. Jarosław Sroka i Janusz Koniecki, przyznało nagrody i wyróżnienia.

Nagrodzeni zostali:

kat. wiekowa – przedszkola:
I miejsce – Nadia Kowalczyk, Przedszkole w Kłomnicach,
I miejsce – Wiktoria Tarnachowicz, Przedszkole w Poczesnej,
I miejsce – Oliwia Bekus, MP nr 13 w Częstochowie,
I miejsce – Konstancja Macoch, Przedszkole w Poczesnej,
II miejsce – Radosław Ujma, MP nr 41 w Częstochowie,
II miejsce – Krystian Stępniewski, MP nr 13 w Częstochowie,
II miejsce – Cyprian Pilarz, MP nr 13 w Częstochowie,
II miejsce – Patryk Zgrzebny, MP nr 13 w Częstochowie,
II miejsce – Radosław Sołtysiak, MP nr 13 w Częstochowie
III miejsce – Franciszek Wydmuch, MP nr 2 w Częstochowie,
III miejsce – Liliana Kuśmierz, MP nr 41 w Częstochowie,
III miejsce – Liliana Gawron, Przedszkole w Turowie,
III miejsce – Franciszek Śpiewak, MP nr 13 w Częstochowie,
III miejsce – Emilia Dudek, Przedszkole w Turowie.

kat. wiekowa - klasy I - III szkoły podstawowej:
I miejsce – Mikołaj Niedbalski, SP w Hucie Starej B,
I miejsce – Ada Junak, SP w Nieradzie,
II miejsce – Piotr Hudy, ZSP w Rększowicach,
II miejsce – Patryk Antoniak – SP nr 1 w Częstochowie,
II miejsce – Nina Nabiałek, SP nr 12 w Częstochowie,
II miejsce – Zuzanna Żylak, SP nr 1 w Częstochowie,
III miejsce – Lena Strzelecka, SP w Nieradzie,
III miejsce – Tatiana Kuśmierek, SP nr 12 w Częstochowie,
III miejsce – Nikola Lampa, SP nr 32 w Częstochowie,
III miejsce – Antoni Madaliński, SP nr 7 w Częstochowie,
III miejsce – Weronika Ociepa, SP w Nieradzie,
III miejsce – Natasza Murawska, SP w Hucie Starej B.

kat. wiekowa - klasy IV - VI szkoły podstawowej:
I miejsce – Joanna Mościńska, SP w Kamienicy Polskiej,
I miejsce – Emilia Pikuła, SP we Wrzosowej,
II miejsce – Konrad Rogacz, SP w Nieradzie,
II miejsce – Zuzanna Kluba, SP w Nieradzie,
II miejsce – Kalina Kowalczyk, SP w Poczesnej,
III miejsce – Karolina Trejtowicz, SP w Garnku,
III miejsce – Paulina Wojnowska, SP nr 32 w Częstochowie,
III miejsce – Hanna Król, SP nr 32 w Częstochowie,
III miejsce – Oliwia Woszczyna, SP nr 32 w Częstochowie,
III miejsce – Olimpia Gwiazdecka, SP nr 32 w Częstochowie,
III miejsce – Emilia Musielińska, SP w Zawadzie.

kat. wiekowa – klasy VII - VIII szkoły podstawowej:
I miejsce – Weronika Ujma, SP nr 46 w Częstochowie,
I miejsce – Adam Łyżniak, GZSP w Popowie,
I miejsce – Zuzanna Radzioch, SP nr 12 w Częstochowie,
II miejsce – Bartosz Sztanderski, SP w Kamienicy Polskiej,
II miejsce – Oliwia Kurzacz, SP w Kamienicy Polskiej,
II miejsce – Aleksandra Kopacz, SP w Poczesnej,
III miejsce – Brajan Mesjasz, SP w Hucie Starej B,
III miejsce – Oliwia Mesjasz, SP w Hucie starej B.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.