bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Znamy nowych mistrzów Polski amatorów!
14 września 2020 r. | 10:51
0

Damian Fira (Start Gorzów Wielkopolski), Sebastian Krupa (UKS Chorzów), Andrzej Wnęk (ALTS Poczesna), Jan Izydorczyk (Opole), Magdalena Reinsz (Piekary Śląskie), Marek Chybiński (Pol-Cars Team Łojki) i Bartłomiej Pacia (Kłos Olkusz) zostali mistrzami Polski amatorów w tenisie stołowym.

Zawody odbyły się w Poczesnej pod honorowymi patronatami Członka Zarządu Województwa Śląskiego Izabeli Domogały, Wójta Krzysztofa Ujmy oraz Prezesa Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Roberta Wielgosza.

W dwudniowej rywalizacji wystartowało łącznie 114. zawodników i zawodniczek.

klasyfikacja:

do 35 lat:
1. Damian Fira
2. Szymon Kunert
3.
Krzysztof Juszczyk
Paweł Maniak
5-6.
Paweł Polański
Łukasz Bednarek
7-8.
Łukasz Kowal
Krzysztof Jędrek
9. Jarosław Adamczyk
10. Piotr Boryszko
11-12.
Krzysztof Kozłowski
Adam Ruszkiewicz
13. Albert Świrta
14-15.
Michał Wojciechowski
Jakub Kobos

36-50 lat:
1. Sebastian Krupa
2. Paweł Gąsiorski
3.
Mariusz Adamus
Przemysław Przesmycki
5-6.
Robert Klafczyński
Rafał Wójcik
7-8.
Sławomir Janus
Dariusz Będzyński
9-12.
Zbigniew Nocuń
Rafał Żurek
Robert Wielgosz
Mirosław Katolik
13. Krzysztof Schaniel
14. Zbigniew Goździk
15-16.
Eugeniusz Migdał
Marcin Kapusta
17-20.
Tomasz Puszczewicz
Jarosław Sadowski
Leszek Piotrowski
Krzysztof Kurek
21-23.
Cezary Leończyk
Adam Drzyzga
Grzegorz Dębowski

51-60 lat:
1. Andrzej Wnęk
2. Mirosław Warzecha
3.
Zbigniew Desperak
Jerzy Ciekański
5-6.
Jacek Balawajder
Jan Kasendra
7-8.
Maciej Lamer
Mirosław Wydmuch
9. Zbigniew Rodek
10. Paweł Burchard
11-12.
Tadeusz Siwicki
Arkadiusz Zdanowicz
13-15.
Dariusz Maszczyński
Jacek Madej
Konrad Cichosz

pow. 61 lat:
1. Jan Izydorczyk
2. Marian Richta
3.
Kazimierz Więckowski
Sławomir Pychyński
5. Wincenty Warzecha
6. Lech Kowalczyk
7. Antoni Biaduń
8. Jerzy Cieślak
9. Eugeniusz Rożniewski
10. Ewa Młynarczyk

kobiety:
1. Magdalena Reinsz
2. Iwona Ogońska
3. Anna Kula
4. Justyna Celer
5. Ewa Młynarczyk

niepełnosprawni:
1. Marek Chybiński
2. Kamil Bałuszek
3. Paweł Pięta
4. Maciej Lamer
5. Patryk Gatner
6. Ewa Młynarczyk

do 3. ligi - zrzeszeni:
1. Bartłomiej Pacia
2. Robert Świrk
3.
Łukasz Jurzak
Jakub Michalski
5-6.
Michał Piekarczyk
Paweł Kopacz
7-8.
Miłosz Cesarz
Marek Chybiński
9-12.
Rafał Sasiak
Kamil Bałuszek
Adrian Kopczyk
Kamil Wodniak
13-16.
Andrzej Wrzosek
Mariusz Sikora
Michał Machelski
Oskar Jędrzejowski
17. Bartłomiej Jończyk
18. Sławomir Wawryło
19-20.
Jakub Nowak
Robert Rupa
21-24.
Cezary Krupa
Jerzy Michalik
Dariusz Maszczyński
Maciej Lamer
25-32.
Gabriel Gołda
Jakub Skrzypczyk
Tomasz Puszczewicz
Jacek Krupa
Andrzej Matuszczyk
Zenon Machoń
Dariusz Kleczko
Marcin Imielski
33-40.
Paweł Pięta
Damian Cesarz
Piotr Kowalski
Bartosz Kowalski
Jerzy Blada
Patryk Gatner
Paweł Stefanek
Paweł Podlewski



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *