bezchmurnie
10°
czwartek
Worek medali uczestników ALTS w Poczesnej w Mistrzostwach Polski Amatorów
13 września 2021 r. | 12:13
0

Doskonale zagrali w mistrzostwach Polski amatorów w tenisie stołowym zawodnicy uczestniczący w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego w Poczesnej. W kategorii do 35 lat złoty medal wywalczył Paweł Balawajder (Rezon Rzgów), w kategorii 36-50 lat złoto zdobył Paweł Gąsiorski (ALTS Poczesna), a w kategorii pow. 61 lat Sławomir Pychyński (Spartakus Krzepice).

Ponadto, srebrny medal w kategorii 51-60 lat zawiesił na szyi Zbigniew Desperak (ALTS Poczesna), a brązowe krążki wywalczyli Mariusz Adamus (KS Jedność Mykanów), Marian Dziewoński (Old Boys Częstochowa), Szymon Kunert (Rezon Rzgów) i Waldemar Józala (Spartakus Krzepice). W zawodach łącznie wystartowało 100. zawodników i zawodniczek.

Patronat honorowy nad zawodami objęli Członek Zarządu Województwa Śląskiego Izabela Domogała, Wójt Krzysztof Ujma oraz Prezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robert Wielgosz.

Impreza została zorganizowana przez Amatorską Ligę Tenisa Stołowego w Częstochowie, Gminę Poczesna i Magazyn Polski PingPong.

klasyfikacje:

do 35 lat:
1. Paweł Balawajder - Łódź
2. Michał Kwaśniewski - Warszawa
3.
Paweł Maniak - Łódź
Szymon Kunert - Łódź
5-6.
Krzysztof Juszczyk
Jakub Grzegorczyk
7-8.
Łukasz Bednarek
Piotr Boryszko
9. Łukasz Kowal
10. Rafał Świerczyński
11-12.
Krzysztof Wałdoch
Joanna Kozieł
13-16.
Stanisław Niemczyk
Wiktor Kwiatkowski
Kacper Woźniak
Adam Ruszkiewicz
17-19.
Mateusz Migas
Kamil Bartczak
Mikołaj Kuleszyński

36-50 lat:
1. Paweł Gąsiorski - Cisie
2. Przemysław Przesmycki - Łódź
3.
Mariusz Adamus - Rędziny
Rafał Wójcik - Bytom
5-6.
Dariusz Będzyński
Maciej Pawlak
7-8.
Sebastian Krupa
Robert Świetlik
9-12.
Rafał Żurek
Mirosław Szmagliński
Robert Klaczyński
Jacek Dubiela
13. Zbigniew Goździk
14. Krzysztof Schaniel
15-16.
Łukasz Kasprowicz
Krzysztof Kupisiński
17-20.
Sławomir Janus
Radosław Olszewski
Paweł Żurek
Arkadiusz Szymański
21-28.
Marcin Kapusta
Michał Gnidziński
Artur Gwizdon
Jarosław Pietruszewski
Rafał Siwek
Krzysztof Penciak
Przemysław Podpora
Robert Wielgosz

51-60 lat:
1. Rafał Suszycki - Warszawa
2. Zbigniew Desperak - Waleńczów
3.
Adam Kępa - Wiązowna
Jan Bulzak - Nowy Sącz
5-6.
Grzegorz Jugowiec
Maciej Lamer
7-8.
Paweł Burchard
Jerzy Ciekański
9. Paweł Zdanowski
10. Michał Machelski
11-12.
Sławomir Wawryło
Dariusz Maszczyński
13-14.
Mirosław Wydmuch
Jerzy Celiński

61 lat i więcej:
1. Sławomir Pychyński - Wieluń
2. Jan Kasendra - Kępno
3.
Jan Izydorczyk - Opole
Marian Dziewoński - Częstochowa
5. Adam Hnyda
6. Wincenty Warzecha
7. Kazimierz Nocuń

Do 3. ligi:
1. Rafał Suszycki - Warszawa
2. Adam Kasperski - Chorzów
3.
Bartłomiej Pacia - Dąbrowa Górnicza
Waldemar Józala - Ostrówek k. Wielunia
5-6.
Sławomir Tomsia
Jakub Nowak
7-8.
Dariusz Ścigany
Marek Chybiński
9-12.
Łukasz Noglik
Wojciech Domagała
Dariusz Kleczko
Mariusz Sikora
13. Sandra Stanisławska
14. Marcin Imielski
15-16.
Mateusz Gazda
Krzysztof Jonik
17-20.
Jan Bulzak
Rafał Motyka
Jerzy Michalik
Patryk Gatner
21-24.
Jakub Hazik
Dariusz Maszczyński
Wiktor Kwiatkowski
Sławomir Janus

Kobiety:
1. Jolanta Szatko-Nowak - Kraków
2. Dorota Nowacka - Kraków
3.
Marta Żuk - Tarnowskie Góry
Anna Kula - Katowice
5. Aleksandra Gaś-Pietrzak
6. Katarzyna Bugaj
7. Justyna Celer
8. Dominika Gizler



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *