słabe, przelotne opady deszczu
19°
17°
sobota
Doskonała promocja gminy podczas Nocnego Maratonu Tenisa Stołowego
16 grudnia 2018 r. | 18:33
0

Paweł Grela (Racibórz), Sabina Wyrobek (Rybnik), Marek Chybiński (Przyrów), Mikołaj Kamiński (Warszawa) i Sebastian Krupa (Chorzów) wygrali XII edycję Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Tenisa Stołowego im. Patryka Lebka, który był rozgrywany w Poczesnej pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy oraz Prezesa Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Roberta Wielgosza.

We wszystkich kategoriach łącznie wzięło udział 225. uczestników. W najliczniejszej kategorii OPEN zagrało 99. zawodników i zawodniczek.

Taka ciekawostka. To był czwarty do największych maratonów podczas 12-letniej edycji. Największy odbył się w 2014 roku w Częstochowie, w którym wystartowało łącznie 419. zawodników i zawodniczek, z czego 169. w OPEN!

klasyfikacje:

OPEN:
1. Paweł Grela
2. Kamil Durak
3. Mikołaj Kamiński
4. Szymon Radło
5-6.
Damian Wasiak
Mariusz Adamus
7-8.
Jakub Michalski
Krzesimir Kleszcz
9-12.
Miłosz Cesarz
Oskar Jadach
Dominik Idaczyk
Dawid Połoszczański
13-16.
Mateusz Kowalczyk
Iryna Brateyko
Kamil Kowalewski
Grzegorz Marud
17-24.
Marcin Dens
Mariusz Baron
Artur Bomba
Jarosław Badura
Łukasz Bernacki
Marcin Swirski
Sabina Wyrobek
Daniel Świerczyński
25-32.
Michał Skórski
Karolina Rakowska
Andrzej Grygorcewicz
Czesław Laszuk
Damian Fira
Marek Chybiński
Leszek Piotrowski
Mirosław Warzecha
33-48.
Krzysztof Brzezina
Milena Kluszewska
Mateusz Matejczyk
Dawid Jakubik
Grzegorz Grygorcewicz
Piotr Czyrnia
Oliwia Zawiasa
Fabian Sikora
Magda Kozubek
Kamil Drzyzga
Bogdan Kamiński
Dawid Czyż
Filip Pilarczyk
Dawid Kotwica
Jakub Nowak
Adrian Noworolnik
49-72.
Adam Kopytek
Adam Mikulicz
Robert Maczurek
Marcin Kubic
Aleksandra Górska
Marcin Wierzbiński
Antoni Kałuża
Arkadiusz Radek
Karol Śliwiński
Michał Seget
Michał Lengiewicz
Mateusz Rogowski
Bartłomiej Łach
Jerzy Michalik
Mikołaj Mirek
Patryk Stanisławski
Zdzisław Kleszcz
Jacek Zając
Mirosław Wydmuch
Paweł Polański
Waldemar Nowakowski
Sławomir Kazik
Piotr Mirek
Rafał Pientka
73-96.
Maciej Lamer
Łukasz Pyda
Marcin Konopka
Aleksander Barton
Marian Dziewoński
Ryszard Papis
Piotr Imiołczyk
Karol Wydmuch
Mateusz Drzyzga
Artur Nosiadek
Bartłomiej Choduń
Piotr Chaładaj
Jarosław Krawczyk
Jakub Skorupa
Damian Baran
Damian Cesarz
Jakub Margasiński
Tomasz Przebierała
Zbigniew Nocuń
Dariusz Maszczyński
Krzysztof Grochowina
Piotr Giemza
Sławomir Janus
Sandra Hetnał
97-99.
Dawid Perek
Albert Wójcik
Ireneusz Karyl

kobiety:
1. Sabina Wyrobek
2. Iryna Brateyko
3. Magda Kozubek
4. Sandra Hetnał
5-6.
Milena Kluszewska
Karolina Rakowska
7-8.
Aleksandra Górska
Oliwia Zawiasa
9. Beata Stolarska

Niepełnosprawni:
1. Marek Chybiński
2. Marian Dziewoński
3. Damian Fira
4. Wincenty Warzecha
5-6.
Patryk Gatner
Maciej Lamer
7-8.
Ryszard Papis
Mateusz Rogowski

do 40 lat:
1. Mikołaj Kamiński
2. Mateusz Kowalczyk
3. Jakub Michalski
4. Kamil Kowalewski
5-6.
Miłosz Cesarz
Mateusz Matejczyk
7-8.
Dominik Idaczyk
Dawid Połoszczański
9-12.
Jarosław Badura
Karol Śliwiński
Andrzej Grygorcewicz
Marcin Świrski
13-16.
Bartłomiej Łach
Patryk Stanisławski
Leszek Piotrowski
Kamil Drzyzga
17-24.
Oskar Jadach
Marcin Wierzbiński
Grzegorz Marud
Jakub Nowak
Michał Lengiewicz
Łukasz Bernacki
Filip Pilarczyk
Marcin Kubic
25-32.
Adam Kopytek
Michał Skórski
Arkadiusz Radek
Jacek Zając
Adam Noworolnik
Paweł Polański
Mikołaj Mirek
Robert Maczurek
33-48.
Marcin Konopka
Filip Sikora
Jakub Skorupa
Bartłomiej Choduń
Michał Seget
Dawid Jakubik
Piotr Giemza
Łukasz Pyda
Mateusz Rogowski
Dawid Kotwica
Dawid Czyż
Artur Bomba
Artur Nosiadek
Karol Wydmuch
Grzegorz Grygorcewicz
Adam Mikulicz
49-55.
Sławomir Kazik
Piotr Imiołczyk
Piotr Chaładaj
Dawid Perek
Mateusz Drzyzga
Damian Baran
Rafał Pientka

pow. 41 lat:
1. Sebastian Krupa
2. Marek Chybiński
3. Mariusz Adamus
4. Mariusz Baron
5-6.
Czesław Laszuk
Zbigniew Nocuń
7-8.
Aleksander Barton
Marian Dziewoński
9-12.
Antoni Kałuża
Waldemar Nowakowski
Maciej Lamer
Piotr Mirek
13-16.
Jerzy Michalik
Bogdan Kamiński
Damian Cesarz
Mirosław Warzecha
17-24.
Sławomir Janus
Ireneusz Karyl
Damian Maszczyński
Mirosław Wydmuch
Zdzisław Kleszcz
Wiesław Jagusiak
Tomasz Przebierała
Ryszard Papis
25. Jarosław Krawczyk

amatorzy:
1. Sebastian Krupa
2. Mariusz Adamus
3. Paweł Gąsiorski
4. Leszek Piotrowski
5-6.
Zbigniew Nocuń
Mariusz Baron
7-8.
Mirosław Wydmuch
Maciej Lamer
9-12.
Antoni Kałuża
Marian Dziewoński
Dawid Czyż
Paweł Polański
13-16.
Artur Nosiadek
Jarosław Krawczyk
Patryk Gatner
Filip Sikora
17-24.
Mateusz Rogowski
Sławomir Kazik
Ryszard Papis
Wiesław Jagusiak
Krzysztof Brzezina
Piotr Chaładaj
Damian Maszczyński
Michał Seget
25-29.
Sławomir Janus
Ireneusz Karyl
Jerzy Michalik
Albert Wójcik
Waldemar Nowakowski



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *