słabe opady śniegu
-1°
-3°
wtorek
fot. GCKIiR w Poczesnej
Znamy laureatów konkurs plastycznego „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe” w Poczesnej
21 grudnia 2020 r. | 11:18
0

W GCKIiR w Poczesnej, "na żywo" za pośrednictwem facebooka, odbyło się oficjalne odczytanie protokołu z prac jury XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe” z cyklu „Polskie Boże Narodzenie”.

Na konkurs wpłynęły łącznie 274. prace.

jury w składzie:
- Anna Rak – przewodnicząca - prezes KGW Zawodzie i Kol. Borek,
- Michał Pierzchała – wikariusz Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej,
- Grzegorz Leonarcik – instruktor artystyczny GCKIiR,
- Janusz Koniecki – instruktor artystyczny GCKIiR.

przyznało następujące nagrody w poszczególnych kategoriach:

KATEGORIA I – przedszkolaki do 5 lat:
I miejsce – Bartłomiej Piwowarski, Przedszkole w Hucie Starej A;
I miejsce – Marcel Sikorski, MP nr 14 w Częstochowie;
I miejsce – Hanna Dróżdż, ZSP w Słowiku;
I miejsce – Jonela Pioghirnii, Przedszkole w Poczesnej;
I miejsce – Liliana Kwiatkowska, MP nr 14 w Częstochowie;
II miejsce – Ignacy Krawczyk, Przedszkole w Nieradzie;
II miejsce – Natan Kisiel, Przedszkole we Wrzosowej;
II miejsce – Magdalena Czerwik, Przedszkole w Poczesnej;
II miejsce – Agata Idzikowska, MP nr 14 w Częstochowie;
II miejsce – Pola Szczerba, Przedszkole w Olsztynie;
II miejsce – Hubert Gaik, MP nr 13 w Częstochowie;
III miejsce – Izabela Grudniewska, ZSP w Słowiku;
III miejsce – Maria Janiszewska, Przedszkole w Olsztynie;
III miejsce – Pola Jacków, Przedszkole w Poczesnej;
III miejsce – Oliwia Pasternak, Przedszkole w Olsztynie;
III miejsce – Natalia Gregorczyk, Przedszkole nr 14 w Częstochowie;
III miejsce – Anna Krzyczmonik, Przedszkole w Poczesnej
III miejsce – Liwia Ciupińska, Przedszkole w Rzekach Wielkich;
III miejsce – Marcelina Knop, Przedszkole w Poczesnej;
III miejsce – Filip i Dawid Wójcik, Przedszkole w Olsztynie;
III miejsce – Jan Zawadzki, Przedszkole w Poczesnej;

KATEGORIA II – dzieci z klas 0-III SP:
I miejsce – Nikola Pidzik, SP w Kamienicy Polskiej;
I miejsce – Nikola Kowalik, SP nr 40 w Częstochowie;
I miejsce – Kacper Knapik, ZSP w Rędzinach;
I miejsce - Lilianna Stasica, SP w Kamienicy Polskiej;
I miejsce – Oliwia Piotrowska, SP w Brzyszowie;
II miejsce – Wiktor Jabłoński, SP w Poczesnej;
II miejsce – Szymon Lesiński, SP w Nieradzie;
II miejsce – Michał Gągała, SP w Kłomnicach;
III miejsce – Lena Jarzębska, SP w Hucie Starej B;
III miejsce – Bartosz Purgal, SP w Brzyszowie;

KATEGORIA III – dzieci z klas IV-VI SP:
I miejsce – Matylda Klimasińska, SP nr 1 w Koniecpolu;
I miejsce - Maria Kupczyk, SP nr 13 w Częstochowie;
I miejsce – Natalia Mariańska, SP nr 1 w Koniecpolu;
I miejsce - Oliwia Pośpiech, SP nr 1 w Koniecpolu;
I miejsce – Kalina Kisiel, SP we Wrzosowej;
I miejsce – Maja Kupczyk, SP nr 13 w Częstochowie;
II miejsce – Nikola Mościńska, SP w Kamienicy Polskiej;
II miejsce – Kamila Anders, SP nr 52 w Częstochowie;
II miejsce – Adam Łyżniak, GZSP nr 1 w Popowie;
III miejsce – Jakub Gut, Zespół Szkół Spec. w Częstochowie;
III miejsce – Zofia Wasiak, SP we Wrzosowej;
III miejsce – Milena Klimas, SP nr 33 w Częstochowie;
III miejsce – Igor Sitek, ZSP w Słowiku;
III miejsce – Klaudia Sukiennik, SP w Brzyszowie;

KATEGORIA IV – dzieci z klas VII-VIII SP:
I miejsce – Oliwia Mesjasz, SP w Hucie Starej B;
I miejsce – Brajan Mesjasz, SP w Hucie Starej B;
I miejsce – Katarzyna Jabłońska, SP we Włodowicach;
I miejsce – Kacper Kołodziejczyk, SP w Poczesnej;
I miejsce – Martyna Wąsowicz, Plac. Op. Wych. w Blachowni;
II miejsce – Aleksander Śliwiński, ZSP w Częstochowie;
II miejsce – Weronika Borkowska, SP w Nieradzie;
III miejsce – Tymoteusz Hrabia, SP nr 42 w Częstochowie;
III miejsce – Natalia Piotrowska, SP w Brzyszowie;
III miejsce – Adrianna Niewiadomska, SP w Poczesnej;
III miejsce - Oliwia Pala, Stowarzyszenie „Słowikor” – Słowik ;

KATEGORIA V – szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce - Celina Surowiec, ZS Spec. nr 28 w Częstochowie;
II miejsce - Artur Jaworucki, ZS Spec. nr 28 w Częstochowie;

KATEGORIA VI – osoby dorosłe:
I miejsce – Monika Derejczyk, DPS w Blachowni;
I miejsce – Krystyna Cybulska, DPS w Blachowni;
II miejsce – Urszula Mirczak, „Klub Pszczółki” w Częstochowie;
II miejsce – Jolanta Szejn, Biskupice;
III miejsce – Flis Maria, Stowarzyszenie „Słowikor”- Słowik;
III miejsce – Anna Mielczarek-Koniecka, Częstochowa;



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *