całkowite zachmurzenie
12°
11°
piątek
Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny – MOJA WIELKANOC
10 kwietnia 2020 r. | 12:35
0

Aż 53. prace przesłano w Powiatowym Konkursie Plastycznym - MOJA WIELKANOC. Jury za pośrednictwem komunikacji internetowej oceniło prace i przyznało miejsca.

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe będzie można odebrać w okresie poprzedzającym wakacje.

Protokół z prac jury
Wielkanocnego Konkursu Plastycznego
"MOJA WIELKANOC"

Kwiecień' 2020
zorganizowanego przez:
  • Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej,
  • Starostwo Powiatowe w Częstochowie
pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy

Celami konkursu były:

  • uwrażliwienie dzieci i młodzieży na kultywowanie tradycji,
  •  propagowanie wśród dzieci i młodzieży różnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi,
  • rozwijanie myślenia otwartego i twórczego,
  • pobudzenie dziecięcej wyobraźni,
  • ocalenie od zapomnienia dziedzictwa dorobku kulturowego.
Na konkurs wpłynęły łącznie 53 prace.

Jury w składzie:
Janusz Koniecki - instruktor artystyczny GCKIiR w Poczesnej (przewodniczący).
Paulina Peryga - instruktor artystyczny GCKIiR w Poczesnej,
Grzegorz Leonarcik - instruktor artystyczny GCKIiR w Poczesnej,

Przyznało następujące nagrody w poszczególnych kategoriach:
I. kat. wiekowa - przedszkola
I miejsce - Dominika Piątek, Przedszkole w Poczesnej;
I miejsce - Nikola Wawrzyńczak, Przedszkole w Poczesnej;
I miejsce - Ignacy Krawczyk, Oddział Przedszkolny w Nieradzie;
II miejsce - Maja Wieczorek - Przedszkole w Hucie Starej A;
II miejsce - Marcel Kołodziejczyk - Przedszkole w Poczesnej;
III miejsce - Natan Kisiel - Przedszkole we Wrzosowej;
III miejsce - Maksymilian Pietrusiński - ZSP w w Słowiku.

II. kat. wiekowa - klasy I - III szkoły podstawowej
I miejsce - Nikola Pidzik - SP w Kamienicy Polskiej;
I miejsce - Szymon Cierpiał, SP w Poczesnej;
II miejsce - Michał Konstanciniak, SP w Poczesnej;
II miejsce - Tymoteusz Kos - SP w Nieradzie;
III miejsce - Nikola Brzęczek - ZSP w Słowiku;
III miejsce - Liliana Stasica - SP w Kamienicy Polskiej;
III Miejsce - Marta Wolińska, SP w Poczesnej;

III. kat. wiekowa - klasy IV - VI szkoły podstawowej
I miejsce - Oliwia Łopata, SP w Krupskim Młynie;
I miejsce - Julia Binek, SP nr 52 w Częstochowie;
II miejsce - Natalia Jędrasik, SP nr 52 w Częstochowie;
II miejsce - Oliwia Mesjasz, SP w Hucie Starej B;
II miejsce - Piotr Stronk, SP we Wrzosowej;
II miejsce - Kalina Kisiel, SP we Wrzosowej;
III miejsce - Brajan Mesjasz, SP w Hucie Starej B;
III miejsce - Julia Skowronek, ZSP w Słowiku.

IV kat. wiekowa - klasy VII - VIII szkoły podstawowej
I miejsce - Katarzyna Karpowicz, SP w Poczesnej;
II miejsce Laura Brzeska, SP w Nieradzie.



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *